Dobrý večer, maminky. Chtěla jsem bych se zeptat, jestli máte některá zkušenost s ambulantním porodem v porodnice v Ostravě - Fifejdách - jak to probíhalo, jaký byl postoj sestřiček a doktorů atd. Děkuji moc za Vaše odpovědi a prosím o zachování anonymu, zatím bych nerada zveřejňovala své těhotenství
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Dobrý večer, maminky.
Chtěla jsem bych se zeptat, jestli máte některá zkušenost s ambulantním porodem v porodnice v Ostravě - Fifejdách - jak to probíhalo, jaký byl postoj sestřiček a doktorů atd. Děkuji moc za Vaše odpovědi a prosím o zachování anonymu, zatím bych nerada zveřejňovala své těhotenství 