Vyvolává sex ms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 13:38
Vyvolava sex ms?

Ahoj mam problem s velmi nepravidelnou ms. Drive jsem ji mela takjednou za 3 roky posledni dobou treba co 4 mesice. Jelikoz nemam zatim stalehopritele tak jsem zjistila ze MS dostanu 5-7 den po sexu???? je to vibec mozny? Vetsinou me po sexu zacnou hrozne bolet prsa a pak se dostavi MS. Je mozny takovou ms brat jako znameni ze NEJSEM tehotna nebo to je brzo? Dekuji za rady a zkusenosti ????

Reakce:
Uživatel je onlineTableta
Kelišová 5074 příspěvků 29.05.19 13:46

Tak pokud je to těsně před spuštěním MS, tak ji vlivem prokrvení o pár hodin dřív vyvolat může. Ale v řádech dní to opravdu není.

Kolikt ti je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 13:58

@Tableta nevim kdy ms prijde. Pred sexem jsem zadny priznaky nemela a pred tim jsem mela ms v breznu. Je mi 27

Kelišová 5074 příspěvků 29.05.19 14:00
@Anonymní píše:
@Tableta nevim kdy ms prijde. Pred sexem jsem zadny priznaky nemela a pred tim jsem mela ms v breznu. Je mi 27

Ty bláho, a řešíš to s gynekologem? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 14:02

@Tableta jj rikal ze neni ms potreba, vajicka mam a az budu chtit deti tak by melo stacit nastartovat ovulaci… ale na zajima me ta souvislost sex a ms. Jesti to treba spousti nejak hromony nebo cim to ze vzdy po sexu 5-14 dnu prijde ms :speak_no_evil:

Russet
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 29.05.19 14:05
@Anonymní píše:
@Tableta jj rikal ze neni ms potreba, vajicka mam a az budu chtit deti tak by melo stacit nastartovat ovulaci… ale na zajima me ta souvislost sex a ms. Jesti to treba spousti nejak hromony nebo cim to ze vzdy po sexu 5-14 dnu prijde ms :speak_no_evil:

14 dní po sexu těžko :roll: MS snad spouští ženské hormony v těle. Ve spermatu jsou látky, co dovedou vyvolat porod, ale na někoho to stejně nepůsobí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 14:07

@Russet driv mi doktor dal treba prasky na vyvolani ale nic ale po sexu (obzvlast kdyz je dobry) tak prijde vzdy :grin:

Kelišová 5074 příspěvků 29.05.19 14:12
@Anonymní píše:

To nebude sexem, spíš to bude náhoda. Doktora bych změnila.

Russet
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 29.05.19 14:13
@Anonymní píše:
@Russet driv mi doktor dal treba prasky na vyvolani ale nic ale po sexu (obzvlast kdyz je dobry) tak prijde vzdy :grin:

Spíš bych sázela na nepravidelnost celkově a na náhodu. Dva týdny po je tělo úplně někde jinde.

Váš příspěvek
Reklama