Reklama

Vyvolávací tablety nefungují

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 10:27
Vyvolávací tablety nefungují

Ahoj, je tu prosím někdo, komu nezabraly tablety na vyvolání porodu? Jsem zoufala, už třetí den mi vyvolávají porod a pořád jsme u velké tablety, nález nezměněn, nic nepřipraveno, dnes mi dají ještě jednu velkou ale prostě nic se neděje. Malou do čípku ještě pořád dát nemůžou. Může se fakt stát, že to prostě nezabere? Ještě mám dva týdny do termínu, ale že zdravotních důvodů dítě musí ven dřív. První dítě jsem porodila po jedné tabletě, ale tohle se tam snad zabarikadovalo :-(

Přečtěte si článek: Vyvolání porodu a jak probíhá?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 17.01.18 10:35

Ahoj může, kamarádka to měla taky. Pak musela na císařský řez. Prostě má miminko ještě něco na práci a ještě není připravené na cestu ven.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 2 inzeráty 17.01.18 10:43

Jo me taky vyvolavali porod tri dny tabletama a nic :? A to jsem mela i tu do cipku… Pak mi praskli vodu a davali oxytocin a ve finale tahali dite klestema. Nechci te teda strasit. Ja jsem teda byla jeste dva tydny pred terminem, mela jsem preeklampsii a dite uz muselo ven.

Heivka
Závislačka 3070 příspěvků 17.01.18 10:44

Mě se vyvolávaný porod rozjel až po 4 dnech, než se jim tam podařilo vmáčknout malou tabletu do čípku (pak jsem ten den porodila). Ale je fakt, že už od první velké tablety jsem měla nepříjemné křížové bolesti, které k ničemu nevedly. Ale já byla skoro v termínu, jen mě kvůli velikosti hlavy nechtěli nechat přenášet (takže se syn narodil jedem den před termínem, který se na začátku určil podle ms).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 10:57

@Pajka89 To je hrozný:-( To už by byl nakonec lepší císař, ne? Nez takový komplikace :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 10:59

@P4ja Slibovali mi, že porodim určitě rychle, když je to druhé dítě, a ono nic. Na císař se mi nechce, ale mám strach z komplikací, sice mě hlídají, ale už to trvá moc dlouho, mimco mělo být už venku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 11:01

@Heivka Mám diabetes a riziko preeklampsie, dítěti se tam už moc nedaří, je tam prosaknutí a začíná být velké, potřebovala bych co nejdřív porodit. :( Kontrakce jsem měla první den, bolestivé ale prý nedostatečné a teď dva dny prostě vůbec nic. :,(

Lekninka91
Extra třída :D 10251 příspěvků 17.01.18 11:12

Co se mnou nastupovala jedna na vyvolání, začali nám vyvolávat v úterý na noc a porodila v sobotu večer.. Dostávala jen tabletu v deset na noc a taky byla před termínem. Hodně štěstí :palec:

Whizzy
Povídálka 32 příspěvků 17.01.18 11:20

Já přijela do porodnice večer s tím, že mi začala odkapávat plodovka, týden po termínu, 2 dny vyvolávací tablety, skoro jsem se neotvirala, slabá děložní činnost, několik kapacek oxynotocinu i epidural, stále slabá děložní činnost, začala jsem se zavírat, nakonec císař…

cecetka
Kelišová 7206 příspěvků 17.01.18 12:15

Znam jednu, ktera odrodila do 4 hodin od zavedeni prvni tablety. Ale taky znam jednu, kterou po trech dnech od zavedeni prvni tablety poslali na sekci.
Na kazdou zenu to asi zabira jinak. Myslim, ze dulezite je i to, jak je na porod pripravena deloha. Pokud dite jeste vypudit nechce, tak ani tablety nepomohou :nevim:

Ollik
Kecalka 228 příspěvků 17.01.18 13:54

Já si připadala na vyvolávání jako pokusnej králík. Hamilton, dvě tablety, praskla vody, oxytocin, epidural… Možná bych rodila doteď, ale pro nepostupující porod a hypoxii plodu císař. Pro mě to bylo vysvobození… Císaře jsem rozchodila celkem rychle. Nebylo to tak hrozný. Jen mě mrzí, že jsem dceru viděla až večer…

Jinak přeju, ať to dobře dopadne a hodně síly. :)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 2 inzeráty 17.01.18 16:58
@Anonymní píše:
@Pajka89 To je hrozný:-( To už by byl nakonec lepší císař, ne? Nez takový komplikace :-(

No po trech dnech utrpeni jsem uz spis chtela porodit normalne a ne se jeste ve finale nechat kuchat :nevim: Na diteti to nastesti nenechalo vubec zadne nasledky, i ja jsem byla za par hodin fit a schopna se starat o miminko.
Preju hodne sil

katherineanna
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 17.01.18 17:30

Mela jsem to taky tak.. Gestacni diabetes na inzulinu a stejne me vyvolavali porod az dva dny po terminu.. Tri dny tablety bez uspechu..kontrakce od pocatku ale „slabe“ spis mi to slo do zad.. Po trech dnech praskli vodu a furt nic..nakonec sel cisarem a mel ctyri a pul kila takze by mi ani porodit nesel (odhad byl 3200g)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 09:27

Děkuji všem za příspěvky, čtyři velké tablety a vůbec nic; dnes pauza a zítra nějaká jiná velká a v sobotu snad malá :( Jsem z toho vyřízena, oni pořád věří, že se to rozjede, ale já už ani ne. Dítě odhad přes tři a půl kila. Včera večer jsem měla takové tlaky na spodek, že jsem myslela; že mě to roztrhne, a rano žádný nález.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >