Snad poslicci :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristyna123455
Nováček 3 příspěvky 16.01.18 04:51
Snad poslicci :(

Ahojky, nevím jak tu bolest popsat, ale je to šílené. Dnes v noci kolem 12 jsem si musela jít dat vanu abych poznala jestli to jsou poslicci. Absolutně se nevyznám v času mezi poslikama a mezi kontrakcemi. Ze kontrakce zesilují a zkracuje se interval to vím. Před 4 hod teď ráno jsem si šla dat sprchu protože mě vzbudilo bodani na levé straně v podbrisku, cítila jsem taky pichani v čípku, a slabé ms bolesti, včetně nehorázné boelsti v krizi. Ale na zadá trpím už asi 2 týdny. Furt se mi chce na velkou(nic nového už asi týden v kuse chodím 2* denně) břicho mi zvedne taky pořad, ikdyz třeba jen lezim :zed:. Jak si mým změřit poslicky, když ta bolest je tak 15* zahodinu a přestávka mezi nimi je 2-3nekdY 4 minuty? Děložní stahy mám už taky déle jak týden. Na minule kontrole 36 tt mi řekla ze jsem na ozvyckach měla kontrakce a řekla mi ze to vypada ze do týdne porodim. :roll: já tam spala protože jsem zvykla na tu bolest těch stahů..jsem prvorodicka a neustále zmatkuju. Jsem teď víc unavená tak i více odpocivam..jen proste mám strach ze porodim doma, ale při poslickach bych klidně ještě umyla nadobi..tak to beru tak ze to kontrakce ještě asi nebudou když mužů chodit, mužů umývat nádobí, myslím ze u kontrakci nebudu schopna, ze? Nic jiného, jak to poznat mě nenapadá když sprcha nepomůže. Díky za rady

Reakce:
vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 16.01.18 05:11

Hele jak daleko mas porodnici? Ja bych tam asi pro klid duse zajela. A neboj doma neporodis, nestresuj se. :hug:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 16.01.18 05:12

@Kristyna123455 doporučuji si dát znova sprchu, horkou vodu, pokud je to porod mi se vždy bolest zhoršila.. Zkrátila se doba kdy mi tuhle břicho

beruska9
Extra třída :D 10755 příspěvků 16.01.18 05:44

Hele kazdy ma ty bolesti jine, pokud jsi 37tt tak bych se jela nechat zkontrolovat…ja mela poslicky mirne bolestive az cca den pred porodem, ale rodila jsem brzy…A pri prvnich kontrakcich bych to nadobi byla schopna klidne umyt, ale uz jsem byla v nemocnici :mrgreen:

chaela
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 2 inzeráty 16.01.18 08:23

Ahoj, asi bych se pro klid duse nechala zkontrolovat. Ja jsem mela loslicky par dni a noci pres porodem, jen o malo slabsi nez kontrakce, ale vzdy byly v delsich intervalech a postupne prestavaly, az jsem usnula. Kontrakce se zaspat vazne nedaji a nadobi a podobne blbosti te ani nestihnou napadnout. Nicmene zacatek kontrakci je v podstate stejnej, jak poslicci. Takze bud cekej, jak se to vyvine, nebo jed hned, dle situace.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 4 inzeráty 16.01.18 08:52

Já jsem si asi po čtyřech hodinách slabých kontrakcí říkala, že to přece není možný, že už je to tady, provorodička no :D měla jsem kontrakce co pět minut a bylo to úplně v klidu, pak se začali intervaly zkracovat a začaly docela zesilovat.. ve chvíli, kdy už jsem musela kontrakce prodýchávat mi bylo jasné, že musíme jet do porodnice :) no malá byla za tři hoďky venku, ale já byla jen tři dny před termínem ;) takže pokud jsi teprve 37 tt, tak bych se být Tebou jela nechat zkontrolovat, pokud budeš mít nález, tak si Tě tam pravděpodobně nechají..

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 16.01.18 11:09

Ja to tak mela tyden, i tu porodnici jsem navstivila :lol: Tam mi doktor rekl, at se zkusim dobre vyspat, ze ted uz jsem proste moc unavena, tak se to zastavilo…doma jsem zaukolovala manzela at zamestna kluky a krasne jsem se vyspala… probudila se, chystala obed a pak prisla prvni bolest, ktera me uzemnila, zkroutila a ja proste vedela, ze je to tu a utikala jsem do sprchy. To uz nebylo 2× denne na zachod, ale pokazde mezi kontrakcema, takze sprcha-zachod-sprcha-zachod…stihla jsem jen tu sprchu a uz to bylo kolem 7min (mame to 40min od nemocnice)…prijeli jsme do porodnice, neco podepsala, napichly me, protoze jsem pry nepila, 2× zatlacit a bylo…po tydenim martyriu jsem to mela za 2hodiny za sebou. :P

Kristyna123455
Nováček 3 příspěvky 16.01.18 22:49
.

No zaspala jsem to, ale dnes opět, 12* za hodinu mi tuhne břicho. Když jsem měřila posly tak to bylo 2:30 pak minuta pauza pak 1:00 pak 5 minut pauza a tak..není to pravidelne ale dnes to mám fakt cely den :( navíc mě chytl i spodek a zada..zítra mám doktorku poslední kontrolu, snad do té doby neporodim :D mužů ležet mužů chodit mužů cokoliv dneska bych to nádobí asi neumyla :D ale furt si myslím, ze to stále kontrakce nejsou :/ ze to bych proste :zed: měla jiný stav..malý se mi tak nehorazne prevaluje ze to bolí a vždy mi ztvrdne břicho jak říkám..cely den :zed: jsem nehorazne unavená ale spát kvůli prckovi nemůžu :mrgreen: takže vydržet do zítřka a pak už budu muset jezdit jak mě to chytne..někdy si říkám ze to snad nejde ani vydržet a stejně to aspoň na chvíli ustojim. Tak jsem zvědavá, jak ty kontrakce od toho poznám :D když by náhodou neodtekla pl. v. 8o :dance:

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 17.01.18 00:12

Ty posledni dny jsou nejhorsi…vydrz, uz jsi blizko! :) :dance:

Kristyna123455
Nováček 3 příspěvky 17.01.18 18:29
.

Tak dnes u dr, spatne ozvy, tak se jelo do porodky a tam zase legendární :D ale i tak mi druhá dr řekla, ze se tlacime ven :palec: očekávám a očekávám :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >