Vyvolávačka před 8mi dny a MS nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yuffi
Nováček 2 příspěvky 29.08.19 10:55
Vyvolávačka před 8mi dny a MS nikde

Ahoj holky, poslední MS jsem měla 6.5. (Mám policistický syndrom, takže zpoždění mívám, ale tohle už je dlouhý), 21.8. jsem byla na gyndě a doktor mi píchnul vyvolávačku. Podle utz i testu těhotná nejsem, byl tam i folikul. Dnes je to tedy 8.den od vyvolávačky a MS nikde. Vim, že má dorazit do 14ti dnů, ale myslíte, že by to mohlo být těhu? Bolí mě prsa, podbřišek, je mi celkově divně..zkouším i „babské rady“ na vyvolání jako třeba horkou sprchu (několikrát denně, pomáhá i na bolest), kontryhelový čaj,..test jsem od vyvolávačky nedělala. Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji

Reakce:
Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 29.08.19 11:57

Jako mně se to takhle jednou stalo, že mi nepřišla MS tři měsíce, tak jsem dostala na vyvolání, po měsíci MS stále nikde, tak udělal utz znovu a našla se pěkná skupinka cyst, které to všechno blokovaly…tak mi dali proveru na dva týdny, po té už MS normálně dorazila, nevím, zda to bude tvůj případ, u mě to takhle bylo, zkusila bych počkat ty dva týdny, ty bolesti a divný pocit můžou být klidně z té vyvolávačky nebo si to můžeš vsugerovat, mě to takhle bolelo celý měsíc a těhu to fakt nebylo, navíc pokud ti to takhle dlouho nepřišlo, tak asi byl anovulační cyklus nebo nějaké jiné problémy, já s tímto taky docela zápasím, nikdy to těhu nebylo, spíše prostě rozhozené hormony…

Yuffi
Nováček 2 příspěvky 29.08.19 12:07

Malaika 1234 cysty jsem na utz neměla, půjdu zam zas ve středu, pokud se nedostaví. To to bude 14dní, tak uvidim. Vim jen, že doktor řikal něco o trošku větší děloze a že v tom by mohl být problém. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama