Vyvolavačka,MS,snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 18:10
Vyvolavačka,MS,snažení

Zdravím, nevím ani kde začít..Ale před 4 roky jsem porodila holčičku a nyní se snažíme se snoubencem o druhé miminko. Snažíme se od prosince 2018(ano krátká doba), ale stále nám to nejde.Dnes jsem byla u svého dr. a jelikož mi 73 dni nepřišla MS tak už mi dneska pichl vyvolávačku. Doporucil kapky Gynex. Holky, kdy po vyvolavačce se můžeme snažit? A nějaké triky, prášky cokoliv na úpravu cyklu či podporu početí nemáte? V lékárně toho je hafo..

:roll:
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 19.03.19 18:13
@Anonymní píše:
Zdravím, nevím ani kde začít..Ale před 4 roky jsem porodila holčičku a nyní se snažíme se snoubencem o druhé miminko. Snažíme se od prosince 2018(ano krátká doba), ale stále nám to nejde.Dnes jsem byla u svého dr. a jelikož mi 73 dni nepřišla MS tak už mi dneska pichl vyvolávačku. Doporucil kapky Gynex. Holky, kdy po vyvolavačce se můžeme snažit? A nějaké triky, prášky cokoliv na úpravu cyklu či podporu početí nemáte? V lékárně toho je hafo..:roll:

A to celé ty 4 roky máš nepravidelný cyklus a řešíš to až teď. Sexovat můžete pořád, ne?

Jinak cvičení, zdravý životní styl, málo stresu, odpočinek, Gynex. Ale hlavně sex a pohoda. Snažíte se krátce na dělání nějakých závěrů a vyšetření.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 18:27
@P4ja píše:
A to celé ty 4 roky máš nepravidelný cyklus a řešíš to až teď. Sexovat můžete pořád, ne?Jinak cvičení, zdravý životní styl, málo stresu, odpočinek, Gynex. Ale hlavně sex a pohoda. Snažíte se krátce na dělání nějakých závěrů a vyšetření.

Nene,já brala HA,v listopadu jsem vysadila HA,a až od Ledna nemám cyklus.Dr.me pozval až dnes na kontrolu s tím že buď budu těhotná nebo mi pichne injekci… Tak ta injekce.Sex je pravidelný co druhý den.. Ten gynex vyzkouším ;)

P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 19.03.19 18:37
@Anonymní píše:
Nene,já brala HA,v listopadu jsem vysadila HA,a až od Ledna nemám cyklus.Dr.me pozval až dnes na kontrolu s tím že buď budu těhotná nebo mi pichne injekci… Tak ta injekce.Sex je pravidelný co druhý den.. Ten gynex vyzkouším ;)

A to čekáš, že se tělo hend vzpamatuje ?? :roll: Mže to klidně trvat půl roku i víc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 18:52
@P4ja píše:
A to čekáš, že se tělo hend vzpamatuje ?? :roll: Mže to klidně trvat půl roku i víc.

Tak doktor říkal že sliznici mám tak jak by měla být a že jsem jinak úplně v pohodě že nevidí důvod proč se nesnažit dal a říkal že hned po MS to máme zkusit že ví o hodně pripadech kdy se to po vyvolavačce podařilo na poprvé… Nevidím důvod proč bych měla být skeptická :slight_smile:a nečekám hned zázraky ale snad to půjde rychle samo…

P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 19.03.19 20:43
@Anonymní píše:
Tak doktor říkal že sliznici mám tak jak by měla být a že jsem jinak úplně v pohodě že nevidí důvod proč se nesnažit dal a říkal že hned po MS to máme zkusit že ví o hodně pripadech kdy se to po vyvolavačce podařilo na poprvé… Nevidím důvod proč bych měla být skeptická :slight_smile:a nečekám hned zázraky ale snad to půjde rychle samo…

To je šílený slovo se snažit. Už mně z něj vstávají vlasy. :roll: Koukám necekas hned zázraky. Ale po třech měsících už zakladas diskuzi, protože to nejde. :nevim: Jinak ta vyvolávačka je ten poslední problém. Spíš to, že máš takový výkyv v cyklu. To je snad i na anovulacni cyklus hodně. Pokud máš 73 dnů zpoždění. :?

Váš příspěvek
Reklama