Výzdoba na svatbě, kdo udělá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyna.tyna
Povídálka 33 příspěvků 1 inzerát 21.04.17 12:54
Vyzdoba svatba kdo udela ?

Ahoj shanim nekoho kdo nam udela vyzdobu na svatbu a nasledne vyzdobi v den svatby stoly a venkovni posezeni. Svatba je 30.6 v Praze. Nevite nekdo o nekom? Moc děkuji :palec:

Reklama

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineŠarlota4
Kelišová 6736 příspěvků 1 inzerát 21.04.17 13:03

Znám svatební designerku, která bude dělat svatbu mě je z Ústí n. L, ale možná by se s ní dalo domluvit.

Uživatel je onlineŠarlota4
Kelišová 6736 příspěvků 1 inzerát 21.04.17 13:04

Ale ona vše ladí se šaty, květinou, udělá i vývazky do stylu atp. Vše v ten den nebo den před naveze a vyzdobí a dodá.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 383 inzerátů 21.04.17 13:44

Zkuste beremese, tam holky určitě tyto věci řeší, nebo pak na FB je spousta skupin které se zaměřují na svatbu

Kristyna.tyna
Povídálka 33 příspěvků 1 inzerát 26.04.17 19:49

Beremese jsem zkoušela. Ale hledám opravdu spíš někoho kdo to zajistí celé od nákupu po výzdobu. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama