Kdy přijde rozhodnutí o výživném?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 13:56
Výživné jak ještě dlouho

Dobrý den s manželem jsem měla soud ohledně výživného je to už 37 pracovních dnů od rozhodnutí. A furt nepřišel žádný dopis. Co dále. Majetek máme písemně vyřešen poraďte mi prosím je to nekonecne

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Keyllah
Echt Kelišová 9331 příspěvků 05.11.18 14:08
@Anonymní píše:
Dobrý den s manželem jsem měla soud ohledně výživného je to už 37 pracovních dnů od rozhodnutí. A furt nepřišel žádný dopis. Co dále. Majetek máme písemně vyřešen poraďte mi prosím je to nekonecne

Co dále? myslíš, než ti to přijde od soudu? Nebo máte podanou žádost o rozvod a čekáte na nařízení jednání?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 14:13

@Keyllah žádost je už 5 mesicu už se vyřešili alimenty a je to 7 týdnů po a furt nic

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 05.11.18 14:18
@Anonymní píše:
@Keyllah žádost je už 5 mesicu už se vyřešili alimenty a je to 7 týdnů po a furt nic

co furt nic?
jakože čekáš na stanovení termínu na rozvod, nebo na co? nebo čekáš na nějaké usnesení - rozhodnutí?

Miasofi
Kecalka 272 příspěvků 05.11.18 14:18
@Anonymní píše:

Máš právníka? Dopis může být u něj. Jinak my měli soud o děti 11.7., rozsudek nabyl právní moci na konci srpna. Rozvodové stání máme 6.11.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 14:20

@Miasofi právníka nemám soud rozhodl cenu a nic dále nevím :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 14:22

@Miasofi a o děti SME se nesoudili jen alimenty soud musel rozhodnout a nic víc nevim

Miasofi
Kecalka 272 příspěvků 05.11.18 14:38
@Anonymní píše:
@Miasofi a o děti SME se nesoudili jen alimenty soud musel rozhodnout a nic víc nevim

Aha, tak já si zažádala o děti do péče. Alimenty mám stanovené ale chlap stejně neplatí. Tak si zavolej přímo na soud a poptej se

Miasofi
Kecalka 272 příspěvků 05.11.18 14:39
@Anonymní píše:
@Miasofi a o děti SME se nesoudili jen alimenty soud musel rozhodnout a nic víc nevim

No a kdo má tedy děti v péči? Kdo komu má platit alimenty?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 14:51

@Miasofi v péči je budu mít já matka . Otec bude platit alimenty . Řekli nám že dopis přijde domů a furt nic strašně to moc trvá .

Keyllah
Echt Kelišová 9331 příspěvků 05.11.18 14:51
@Anonymní píše:
@Keyllah žádost je už 5 mesicu už se vyřešili alimenty a je to 7 týdnů po a furt nic

tak ony se napřed musí vyřešit děti a až pak přijde na řadu rozvod. Takže děti máte vyřešený 7 týdnů -) je to v právní moci nebo se někdo odvolal? Soud má 30 dní na vyhotovení a lze to i prodloužit, takže „fur nic“ je naprosto normální.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 14:54

@Keyllah odvolání SME při soudu o alimenty zrušili takže nikdo se neodvolal . A už to je 37 pracovních dnů v právní moci

Keyllah
Echt Kelišová 9331 příspěvků 05.11.18 14:57
@Anonymní píše:
@Keyllah odvolání SME při soudu o alimenty zrušili takže nikdo se neodvolal . A už to je 37 pracovních dnů v právní moci

takže jste se na místě odvolali? A pak to dodatečně stáhli, nebo jak? píšeš dost zmateně…37 dnů je stále v normě, zvlášť pokud to ze začátku vypadalo na odvolání.....

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 15:01

@Keyllah ne manžel souhlasil s alimentama . Vše jsme podepsali . A souhlasili že se nemůžeme odvolat ji

Keyllah
Echt Kelišová 9331 příspěvků 05.11.18 15:12
@Anonymní píše:
@Keyllah ne manžel souhlasil s alimentama . Vše jsme podepsali . A souhlasili že se nemůžeme odvolat ji

tak si na soud zavolej, jestli už je to vyhotovené a už ti to zasílali, ale zas tak dlouho to fakt není.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >