Ovlivňuje strava v těhotenství váhu miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 07:53
Vyzrane miminko

Dobry den, v den teminu porodu jsem byla v nemocnici na vysetreni. Dr miminko meril a rekl mi ze ma 3,9 kg a ze jsem si ho takto VYZRALA a ze je zvedavy jak ho porodim. Porodila jsem o dva tydny pozdeji, prirozene miminko 3,9 kg nastesti s jinym dr :D tak a ted na co se ptam. Stale mi vrta hlavou zda tolik muze ovlivnit strava vahu mimina? Ne ze bych v tehotentvi jedla vylozene zdrave ale na druhou stranu prasarny taky uplne ne. Co si o tom myslite? Prosim anonymne nebo smazat

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 01.11.18 08:04

Doktora bych skopla ze schodů. :roll:

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 01.11.18 08:04

Tak to je strasny chovani, kde to bylo? Ja prvni 3,740 a druhou 4, 260 a nikdo nic takoveho nerikal. Ani jsem na to nevypadala a jedla normalne.

Gortyna
Kecalka 404 příspěvků 01.11.18 08:04

Tím bych se netrapila. Já přenášela, byla na vyvolání. Odhad byl 3600 a bylo mi řečeno že standardní váha nje 2,5 až 4 kg, malý měl 3960. No porod nebyl med, ale kvůli váze asi těžko. Jen na předporodním kurzu říkala Pa, že je to kvůli tehotenskym vitamínům. Ke konci jsem přibírala snad kg týdně protože už j se m se nemohla ani hýbat a na jídlo jsem neměla ani pomyšlení

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 01.11.18 08:05

Já jsem jedla celý těhotenství zdravě, až na občasnou prasárnu - pomeranč zasypanej kakakem. A mimino mělo skoro 3.6kg :nevim: Doktor, když mimino těsně před porodem přeměřoval, tak prohlásil, že: „To je teda velký děcko!“ :mrgreen: Takže ne, nemyslím si, že se to dá nějak výrazně ovlivnit.

Diana69
Kecalka 128 příspěvků 12 inzerátů 01.11.18 08:07

Nemyslím si,že váhu mimi .může ovlivnit jídlo.. já jsem v těhotenství měla děsně chutě a pořád jsem něco ladovala :D a narodila se mi ve 41tt 3000g holčička :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 08:08

Bylo to v Horovicich. :(

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 01.11.18 08:08

No, pravda to asi nebude, já osobně jsem přibrala v těhotenství 30 kg :oops: a přiznám, že jeden z důvodů bylo jídlo a druhý, že jsem byla celé těhotenství doma. A navíc jsem neměla vůbec žádné nevolnosti, takže žádná brzda. Podle toho pitomého doktora bych musela porodit malé slůně.. :lol: A malý se narodil 38+2 plánovaným císařem a měl 3080g :srdce:

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 01.11.18 08:08

Pokud žena nemá těhotenskou cukrovku a nekašle na ietu ne, plod nejde přežrat.

terien
Echt Kelišová 8070 příspěvků 01.11.18 08:09

Co tak pozoruju tak větší děti mají holky co jí těhotenské vitamíny. A pak samozřejmě cukrovka no, ta tomu nakládá.

Maylaa
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 01.11.18 08:09

Cely prvni tehotenstvi mi bylo zle, rodit jsem sla s mini brichem o 2 kg tezsi nez v dobe otehotneni. Malou pred porodem nikdo nemeril, velikostni odhad nedelali. Narodila se den pred terminem 3800 g, 53 cm. Nikdo nerekl ani fň, akorat se vsichni divili, kde byla poskladana. Jo a druha doba porodni trvala dle papiru 6 minut :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10439 příspěvků 01.11.18 08:10

Tak to je kravina :lol: protože první syn měl 4,3 kila a prvních sedm měsíců jsem neustale zvracela, hubla a jedla občas ledovou okurku a meloun. Poslední dva měsíce jsem jedla více, ale byla hrozná vedra, takže taky převážně zeleninu a ovoce. Podle úvahy tvého doktora, bych měla porodit tak 2,5 kiloveho drobka

weyky
Neúnavná pisatelka 19191 příspěvků 68 inzerátů 01.11.18 08:13

Ty brdo :roll: tohle vážně je schopný doktor nastávající mamince říct?Já jedla celé těhotenství strašně maličko a byla převážně na pomerančích a banánech,přesto se malý narodil a měl 4140 g a nikdo mi tohle opravdu neřekl.

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 01.11.18 08:14

Já měla syna těsně pod 4 kg, odhad byl skoro k 5kg kvůli velké hlavě a taky mě kvůli tomu nenechali přenášet, když jsem se ptala doktorky (při štítí po porodu) jestli se dá váha ovlivnit, tak mi řekla, že pokud se žena opravdu hodně nepřejídá nebo nemá nekompenzovanou těhotenskou cukrovku tak ne a ať se podívám na sebe a manžela že my dva prostě nebudeme mít prcka pod 3 kila. A měla pravdu, dcerka měla 3,2kg a to jsem se ve druhém těhotenství kvůli bolesti kloubů nemohla poslední 3 měsíce skoro hýbat.

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 01.11.18 08:15

To snad ne! Co to je za doktora, nemel to byt vtip? Ja jsem jedla celkem prasarny v obou tehu a deti 3,6 a3,5. Kamaradka co nejjedla skoro nic, jak ji bylo spatne a hlidala se ultra, jedla samou zeleninu, ovoce, orechy a mela dite 4,2 a to za cele tehu pribrala 8kg, nemyslim si ze se da dite vyzrat, vyzrat se muze akorat maminka.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >