Bolesti prsou a nevolnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieDlouha
Povídálka 15 příspěvků 31.10.18 13:48
Bolesti prsou a nevolnosti?

Prosím mám takový dotaz. Je možné že bych mohla být těhotná? Měli jsme pohlavní styk večer před ovulaci. Bývá mi mírně špatně a mám natekla a bolestivá prsa. Dělala jsem si tehotensky test včera (5dni před menstruaci) a byl negativní. Dělala jsem ho moc brzy? Děkuji :) :)

Reakce:

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 31.10.18 13:50
@LucieDlouha píše:
Prosím mám takový dotaz. Je možné že bych mohla být těhotná? Měli jsme pohlavní styk večer před ovulaci. Bývá mi mírně špatně a mám natekla a bolestivá prsa. Dělala jsem si tehotensky test včera (5dni před menstruaci) a byl negativní. Dělala jsem ho moc brzy? Děkuji :) :)

KDyž jsi měla nechráněný styk před ovulací, tak jasně můžeš být těhotná. :) A ne nadarmo je na testu apsáno, že by se měl dělat nejdřív v den vynechané MS. Protože, i když bude pozitivní dřív, tak to klidně může odejít s MS.

A jinak to, co popisuješ klidně může být i PMS a na to, že máš negativní test i brzo.

Příspěvek upraven 31.10.18 v 13:51

Levixka
Kecalka 472 příspěvků 31.10.18 13:51

@LucieDlouha není tolik důležitý kolik dní před ms, jako spíš, kolik dní od ovulace :) počkej na den ms a pak testuj :) Anebo minimálně 10-12dni od ovu nejdříve, pokud si nedočkavá, ale i tak to ještě nic jistého :)

lachtanice86
Kelišová 6459 příspěvků 31.10.18 13:54

@LucieDlouha dělej v době vynechání ms

LucieDlouha
Povídálka 15 příspěvků 31.10.18 13:58

Děkuji moc.. :) kdybych byla těhotná, tak by mi to nevadilo, mám doma 5ti lezou dcerku, která by sourozence moc chtěla.
Jen mě zaráží ta bolest prsou a nevolnosti.
U prvního tehu jsem je neměla a ani před MS nemivam příznaky.
Proto jsem se chtěla zeptat… :)

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 31.10.18 14:00
@LucieDlouha píše:
Děkuji moc.. :) kdybych byla těhotná, tak by mi to nevadilo, mám doma 5ti lezou dcerku, která by sourozence moc chtěla.
Jen mě zaráží ta bolest prsou a nevolnosti.
U prvního tehu jsem je neměla a ani před MS nemivam příznaky.
Proto jsem se chtěla zeptat… :)

Tak možná těhotná budeš. To těžko říct. Objektivně by na ně mělo být brzo, pokud máš negativní 10 test, protože jsou vázané na vyšší HCG. Ale dají se i vsugerovat.

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 31.10.18 14:26

Možné to je, testuj tak za týden, 5 dní před MS ti nic neukáže. Já měla bolest prsou asi týden před vynecháním vždy jako první příznak těhotenství.

LucieDlouha
Povídálka 15 příspěvků 31.10.18 15:07

@Kriss Tina zkusím testovat tedy ještě později… V neděli mám dostat MS… Tak pokud nebudou v neděli tak vyzkouším pondělí, úterý… :) a uvidíme… :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >