Vzdor u dvouleťáka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sisi 1111
Kecalka 480 příspěvků 13.11.14 14:39
Vzdor u dvouleťáka

Prosím o radu, už fakt nevím co s malou. Doma v pohodě (občas se taky vztekne, ale pořád pohoda), ale ve společnosti katastrofa… Vztekání, nechce se dělit o hračky, dělá něco jiného, než po ní chci… Jsem na nervy. poraďte mi prosím někdo, jak na to. Jsem bezradná. Vždy se jí snažím domlouvat, nebo jí prostě chytnu, dám vyřvat vedle, pomůže jen na chvíli… :zed:

Reakce:
marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 13.11.14 14:56
@sisi 1111 píše:
Prosím o radu, už fakt nevím co s malou. Doma v pohodě (občas se taky vztekne, ale pořád pohoda), ale ve společnosti katastrofa… Vztekání, nechce se dělit o hračky, dělá něco jiného, než po ní chci… Jsem na nervy. poraďte mi prosím někdo, jak na to. Jsem bezradná. Vždy se jí snažím domlouvat, nebo jí prostě chytnu, dám vyřvat vedle, pomůže jen na chvíli… :zed:

tak to jsem zvedava na ty rady.je nas vic draha…moc dobre vim o cem mluvis :lol:

Mysanda
Kecalka 192 příspěvků 13.11.14 15:02

Obávám se, že jediná rada je tohle období přežít. Zkoušela jsem kde co. Včetně studené vody, nevšímání si ho i vysvětlování. Ještě jsem musela syna hlídat aby se nezmrzačil, protože v afektu mlátil hlavou o zem či nábytek a občas přestal dýchat a omdléval. Nepomáhalo nic. Teď je mu deset a je to pohodový kluk. Nicméně jsem ráda, že už je to za mnou a u dcery to tak divoké nebylo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >