Vztah 5,5 roku

Anonymní
7.9.20 22:02

Vztah 5,5 let

Ahoj, omlouvám se, ale prosím anonym je mi 22 let. Přitelovi 24 on stále studuje ( snad uz poslednim rokem na inzenyra). Ja již 2,5 let praciji, mám kancelářskou práci na třísměnný provoz. Svého přítele mám stále ráda, ovšem nás společny koníček hory, začal absoluvovat se svym kamaradek ze skoly. Hrozne me od sebe odstrkava, místo aby byl rád že jsem se nabídla, že půjdu na polesní rok s ním dl města kde studuje, ze by jsem si tam našla práci řekl mi že je to blbost, takze ja bydlim ve svych 22 letech u rodicu, nebot neni ekonomicke anych byla v podnajmu sama max. vykendy s nim. Nas vzath je takovy stereotyp. Sex obcas je, uz si nekdy pripadam spise jako feigidni. Masturbuji to ano. Dokonce kdyz me v prsci obcas nejaky kluk placne pres zadek jsem razem bez sebe :( to bych ten sex i chtela, ale drzim se…No proste se snazim jak muzu a z jeho starny mi stale pripada jako decko, co bude jeste studovat posledni rok na inzenyra. Nevidim v tom nic spatneho az an to, ze je mu vlastne vsechno jedno, nema zajem se zajimat o bydleni, nebot je vlastne chudy do jiste miry, brichadu ma u sveho otce, ale timto komci. Nedej boze kdyz se zminim o svatbe od vseho co jde couvne a ja budu asi navzdycky svobodna, nebo kdyz uz tak stara matka. Clovek by rekl, ze takovy dlouholety vztah k nevemu je paradox je to, ze je to presne naopak… vsichni v mem okoli jsou spolu dalwko mene maji deticky, svatby, resi bydleni… ja si muzu leda vybavovat pokoj, n oci budeme je to nahlavu… a to mi miminko neustale sliboval i gynekologovi jsem o tom rekla, ted budu jak pipina co si vymysli :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3976
7.9.20 22:07

A ty máš zájem mít svatbu a dítě s klukem, co ještě studuje? Z čeho plánuješ žít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 22:10

@Čičorečka mám našetřeno, on ted taky neco má :* proste kdo chce poradi si, kdo nechce hleda vymluvy… ale ano miminko bych moc rada :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2093
7.9.20 22:11

Základku jsi dodělala? Možná je problém v tom, že on studuje VŠ a ty nedáš dohromady ani holou větu bez hrubky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12683
7.9.20 22:12

Ja se taky omlouvam, ale tohle taky nevypada na projev dospele zeny…kluk s tebou ani nechce bydlet, a ty fnukas nad tim, ze gynekolog te bude mit za pipinu? Pritel je zjevne neperspektivni, ale mit ve 22 pocit, ze ti ujel vlak, prober se prosim te. Hlavne se nezen do porizovani mimina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 22:13

@Berry77 mám maturitu! :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
2599
7.9.20 22:14

Bydlis u rodičů v pokojíčku a přemýšlíš nad miminkem s klukem, který nechce váš vztah nikam posunout :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
7.9.20 22:15
@Anonymní píše:

To má dnes každý. A dál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14082
7.9.20 22:17
@Anonymní píše:

Kvalita školství jde dlouhodobě do kopru :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2093
7.9.20 22:18
@Anonymní píše:

No tak z češtiny jsi asi nematurovala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
7.9.20 22:28

Vysokoškoláci to mají prostě jinak.. Díky studiu mají vše časově posunuté… Vem si, že by po Tobě partner chtěl, abys ještě s nedokončeným středním vzděláním pracovala na miminku. Takové to pro ně je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
7.9.20 22:32

Nedivím se mu. Taky bych se s nedokončenou školou, bez vlastniho bydleni nehrnula založit rodinu. Je ti 22 mas hromadu casu. Kdyz ostatni vyskočí z okna skocis taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1521
7.9.20 22:32

Co to je za praci, kde te placaji kluci po zadku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8089
7.9.20 22:47

Podle toho, co píšeš, on s tebou být ale moc nechce. Nejspíš s tebou do budoucna nepočítá. Máš všechno před sebou, copak se chceš uvrtat v takhle nefunkčním vztahu…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4680
7.9.20 23:34

Takže si to shrňme. Nechce s tebou trávit volný čas, nemá zájem o sex ani o společné bydlení, nemáte nic moc společného a nijak extra si ho nevážíš. Studuje, ty ne, a v neposlední řadě ti v pracovní době pravidelně běží hlavou myšlenky na sex s cizími, ale zatím se úspěšně držíš.

A chtěla bys dětičky, domečky a autíčka, protože to mají vsichni, a ve 22ti! 8o nechceš být před svým gynekologem za pipinu, protože jsi mu řekla jak se údajně snažíte, ale student ti to pořád bojkotuje. :mrgreen:

Holka, vykašli se na to. Váš vztah je dávno mrtvej. Nechcete stejné věci, jste každej jinde. Ten kluk je s tebou nejspíš jen proto, že se mu to zatím nechce řešit (nemá čas, nepotkal nic lepšího, nebo na rozchod zatím nemá z nějakého důvodu koule, příp. doufá, že ti to dojde nějak samo).

Ty sama s ním taky nejsi z žádný velký lásky. Jsi s ním hlavně ze zvyku a taky proto, že doufáš, že ho vzhledem k délce vztahu na to děcko a svatbu nakonec nějak ukecáš.

Vážně ti tohle přijde jako perspektivní vztah dvou zamilovaných lidí, co mají společné cíle? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama