Vztah, dítě a někdo třetí

Anonymní
8.9.20 13:15

Vztah, dítě a někdo třetí

Ahoj.
Chtěla bych slyšet jen názory na danou věc.
S přítelem jsme spolu 4 roky. Poznala jsem ho jako kluka, co rád jezdil po vyletech což jsem s mojí akcnosti vyhledavala. Bohužel už tehdy mi hlava hlásila, ze to nebude asi moc ono. Měl úplně jiný styl humoru, jiné názory na věci, život apod..I přesto jsme se dali dohromady a výlety přestali postupně. Nejčastěji jsme byli doma na pr…i a nebo chodili s kamarády do hospody kde se často ten můj opil a tak za chvíli ni kdo s nami nechtěl chodit. Každopádně jsme se rozhodli pro miminko. Nevim kam jsem dala hlavu, protoze tolik lidi mi rikalo, ze to není chlap pro me atd… Teď máme roční holcicku, te nelituji a miluji ji. I on…, ale…jsou mezi námi takové rozdíly, ze to došlo až k tomu, ze jsem si našla chlapa. Moc si rozumime, neustale mame o cem mluvit, jsme oba stejně povahy, nazoru atd…s malou nemá problém. Děti má rád…, ale ja upřímně nevím s kým teď být. Přítel asi něco tuší, protoze se az teď konečně začal fakt snažit. Proto je pro me těžší se rozhodnout, odejít. Nechci malé brát tátu, ale zas se bojím, ze to spadne do stejných kolejí a budu žít v te šílené nude, tichu..což je pro me dost ubijejici. Ale zas se bojím, ze příteli hrozně ublížim a ze se třeba časem ukáže, ze půjdu z bláta do louže a ještě zkazim holce postoj ke vztahům do budoucna. :-( Co byste radili?
Prosím věty jako, ze jsem blbá a poridim si dítě s někým kde to nebylo ok si nechte. Toho jsem si vědoma. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3573
8.9.20 13:22

Už jsem tu četla nekolik stejných případů. Žena nespokojená, objeví se někdo lepší, otec dítete se zacne najednou snažit. Co radit? Díte pozná, že mama s tatou nejsou šťastní…myslíš, že mi snaha vydrží napořád?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16950
8.9.20 13:23

Z postele do postele… :roll:. Nejdřív se s jedním rozejdi, nastav si vlastní život a pak teprve si hledej chlapa. Buď chvíli sama za sebe a nezávislá, jinak si najdeš stejnýho týpka jako máš doma. Potřebuješ nadhled a odstup a ne pořizovat dítěti každý rok novýho tatínka, jen proto, že jsi se opět spletla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
8.9.20 13:26

Zaráží mě obecně, jak mladí lidé vůbec neuvažují o tom, jak vztah zachovat, napravit, dělat kompromisy, najít na tom druhém ty dobré stránky… Prostě vyměnit a jede se dál. Ale co ty děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
8.9.20 13:28

Tady bylo všechno špatně hned od začátku. S chlapem, který není s tebou kompatibilní, si pořídíš děcko… A teď sis pořídila ještě kamaráda s výhodama. Co říct no. Vykašlat se na oba, žít chvilku s dcerkou sama, ujasnit si, co vlastně od života chceš a zachovat se podle toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2532
8.9.20 13:29

To's teda neztrácela čas. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2053
8.9.20 13:35

Chudák dítě :(
Od začátku jsi věděla, že to mezi vámi nefunguje, tak proč jste zakládali rodinu? V tvém příspěvku vidím jen JÁ, JÁ, JÁ…
Co být aspoň chvíli sama a věnovat se malé, které rozbiješ rodinu, to tě nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
8.9.20 13:35

A co takhle na vztahu zapracovat, mluvit s partnerem. Páry, které spolu žijí dlouhá léta, mají úplně stejně problémy, jako ty páry, které se rozcházejí. Rozdíl je jenom v tom, jak ty problémy řeší. Ty před nimi utikas. Myslíš, že v dalším vztahu žádné nebudou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5215
8.9.20 13:37

Me u tech never s batolaty pokazde zajima jedine-ten time management. Ja jsem s cca rocnim deckem byla rada, ze nakoupim, uklidim, uvarim jemu i nam, vyperu a vyvencim sviste. Jeste nekde nekoho hledat, by mi mohlo.. :mrgreen:

Příspěvek upraven 08.09.20 v 13:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
8.9.20 13:40

Zoufalka co musi mit dite s prvnim a uz hleda dalsiho tatinka, protoze pri prvnim vyberu tatinka, nemyslela tim nahore. :nevim:

Co jako chces radit, to ze dcera bude mit podelane detstvi kvuli tvemu sobectvi na to vubec zadne rady nejsou. Jednu dobrou ti prece jen dam - nedelej si dalsi deti, protoze to budou pekni chudaci, vetsi nez to prvni dite. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
8.9.20 13:43

Opět stejný scénář.. Ženská se začne tahat s jiným, tak napíše na emimino a popíše tady svého současného přítele jako nějakýho blbečka, aby jí svědomí ulevilo.. Zakladatelka čeká, że od komentujících dostane zelenou. Předtím super polovička pro splození dítěte a teď nula.

Podvede svého přítele, pomluví otce vlastního dítěte. To je charakter. :poblion: Samozřejmě Váš vztah nemá smysl, ale je potřeba si uvědomit, že ta špatná jsi ve vztahu především Ty!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
8.9.20 13:44

A jak dlouho máš toho milence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
8.9.20 13:46

Asi nebudeš první ani poslední, co tohle dělá. Otázka je, jestli byl ten partner tak nevyhovující ještě předtím, než přišel ten druhý nebo jsi „procitla“ až potom. Jestli ten druhý případ, tak to můžou být klidně jen hormony a touha po vzrůšu a to tak nejdýl za rok přejde (u obou) a v horším případě budeš sedět doma s jedním batoletem, jedním miminem, co budeš mít z té velké lásky s tím druhým a budeš zase hledat nějaký další vzrůšo (nebo budeš tak utahaná, že si budeš ze všeho nejvíc přát někde sebou seknout a už nevstát).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5237
8.9.20 13:47

Nejdřív si vyřeš vztah s otcem svého dítěte. Na vztahu se musí neustále pracovat a být snaha na obou stranách a ne při sebemenším problemu jít sobecky jinam. Pokud to nepůjde tak hlavně nezatahuj novyho strejdu hned malé do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
8.9.20 13:48
@MyDestinka píše:
A jak dlouho máš toho milence?

Hadam, tak rok a pul 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek