Vztah introverta a extroverta

Anonymní
27.4.20 21:50

Vztah introverta a extroverta

Ahoj rada bych se zeptala na vaše zkušenosti. Jsem introvert, nepotřebuji společnost ostatních lidi Ve velké míře, za to svého partnera ano(myslím čas strávený ve 2) a mám rada svoje soukromí. partner je přesný opak…slovo soukromí nezná, necekane návštěvy mu nevadí ani v 9 večer, u nej doma se to “střídá jako v pruchodaku” já stále zvažují zda se K jemu nastěhovat nebo ne, vím ze přijdu o svoje soukromí a Téměř žádný společný čas s partnerem ve dvou nebude, ale miluji ho a pokud s nim bydlet nepůjdu přijdu o nej. Mate někdo zkušenosti se vztahem takových povah? Vím ze rozhodnutí je na mě ale rada bych názory ostatních kteří se s tím setkali, případně jak jste to řešili. Moc dekuji. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.4.20 21:59

Vlastní zkušenost mám, jako by jsi popisovala nás. Jsem introvert přesně jako ty a přítel extrovert. Jsme spolu 3,5 roku a nyní zasnoubení s plány do budoucna. Myslím, že důvodem, proč nám vztah klape je hlavně to, že jsem hodně tolerantní a přizpůsobivý introvert. Takže nějaká nečekaná návštěva mě jen tak nerozhodí.
Prosím o anonym, soukromé!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 22:13
@Anonymní píše:
Vlastní zkušenost mám, jako by jsi popisovala nás. Jsem introvert přesně jako ty a přítel extrovert. Jsme spolu 3,5 roku a nyní zasnoubení s plány do budoucna. Myslím, že důvodem, proč nám vztah klape je hlavně to, že jsem hodně tolerantní a přizpůsobivý introvert. Takže nějaká nečekaná návštěva mě jen tak nerozhodí.
Prosím o anonym, soukromé!

Dekuji za komentář :) a jaké to pro tebe bylo ze začátku? Jak sis zvykla na okolí partnera a na ty časté návštěvy?

• Citovat
  • Nahlásit
15126
28.4.20 08:59

Za mě ne, budeš trpět.. mému ex sice nechodily návštěvy, ale o to víc potřeboval komunikovat se mnou a mně zoufale chyběl čas na sebe.. ale já jsem docela extrémní introvert..
zase když si myslíš, že o něj bez nastěhování přijdeš, zkus to.. když to nezkusíš, tak to nezjistíš.. třeba budeš příjemně překvapená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 09:02

@Tamtama no u nás je to naopak, on se mnou samotnou tolik nekomunikuje, je nejradsi někde ve skupině kde jsou jeho kamarádi a já taky, ale kontakt jenom my dva o samotě mu nic moc neříká…

• Citovat
  • Nahlásit
15126
28.4.20 09:06
@Anonymní píše:
@Tamtama no u nás je to naopak, on se mnou samotnou tolik nekomunikuje, je nejradsi někde ve skupině kde jsou jeho kamarádi a já taky, ale kontakt jenom my dva o samotě mu nic moc neříká…

tak to je jiná.. když budeš mít kde se zašít, tak by to mohlo fungovat.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 09:31

@Tamtama to prave řeším zkrz ty návštěvy, pac tam lidi chodí i bez pozváni a je jedno co je za den co je za čas a co máme za plány. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
461
28.4.20 09:32

Tak pokud spolu budete bydlet, tak ke spokojenosti obou ne? On ubere návštěvy nebo alespoň zavede hlášení návštěv a ty budeš zase tolerantní. Dotaz zní jako, že se buď přizpůsobíš jeho kamarádům nebo se rozejdete :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 09:50

@PanenkovaMakova nene on odmítá omezovat. Bohužel buď se já přizpůsobim a nebo spolu nebudeme jelikož má kolem sebe rad společnost…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 09:51

@PanenkovaMakova oni tak nějak všichni bydlí kolem par kroku takže hlášení je těžký oni všichni bydlí tak nějak “pospolu”

• Citovat
  • Nahlásit
461
28.4.20 10:54
@Anonymní píše:
@PanenkovaMakova nene on odmítá omezovat. Bohužel buď se já přizpůsobim a nebo spolu nebudeme jelikož má kolem sebe rad společnost…

Aha, takže až budete mít dítě a budeš se chtít trochu odpoledne dospat po nočním vstávání, tak ho to taky nebude zajímat? Nebo budeš na rizikovém, klid na lůžku a opět nezájem? Žádný respekt ke své osobě 8o Nehledá spíš jen kuchařku a uklízečku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
28.4.20 11:07
@Anonymní píše:

no tak záleží na tom, jestli jsi ochotná být ve vztahu s někým, komu nezáleží na tobě a tvých potřebách a pocitech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 20:44
@Anonymní píše:

To není extrovert, ale nevychovaný sobec.

Mi by to vadilo. Ačkoliv bych měl třeba ten svůj pokoj, kam bych si zmizel při neočekávané návštěvě (naivně předpokládám, že by mě nikdo nenutil se vždy družit), okupované společné prostory by mi vadily velice. Například pokud půjdu do lednice a musím u toho potkávat cizí lidi, které nemám chuť poznávat, nedejbože provozovat small talk,… brrr. úplně mi přejel mráz po zádech. děsivá představa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 22:24

@PanenkovaMakova občas mám pocit ze hledá…

• Citovat
  • Nahlásit
16185
2.5.20 22:56
@Anonymní píše:

Ne nemohla bych s někým takovým žít a nedejbože mít děti. Ať si má svou společnost, beze mě. Návštěvy nesnáším, natož ty neohlášené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat