Vztah u konce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 19:33
Vztah u konce?

Ahoj všem..potřebuji se trochu vypovídat…mám 3 roky přítele a poslední rok ten vztah není co to bylo. Dva roky jsme spolu bydleli, ale před rokem se přítel odstěhoval, protože mu nevyhovovalo bydlet v mém bytě - teď bydlí se spolubydlícím…Tím se naše scházení omezilo…Vidíme se jen když se to příteli hodí - když zrovna nepracuje nebo má chuť a to ještě musím jezdit já za ním… Popravdě už spolu ani nespíme, za poslední půl rok maximálně 10×. Vše se tak nějak změnilo, už kolikrát nevím, jestli to je můj partner a nebo spíš kamarád. Když mu řeknu, že mi něco vadí, tak to nechce řešit. Na druhou stranu, tento rok jsme spolu byli na třech menších dovolených a teď v srpnu se mnou plánuje letět k moři a v září letíme do Budapešti. Příští jaro chce do New Yorku. Nevím proč se mnou plánuje, když se jinak moc nevidíme..Když už spolu neusínáme (přítel tu už ani nepřespává - za ten rok co se odstěhoval tu spal tak 5× a já u něj maximálně 10×), už ani nechodíme na společné akce..Pak když jsme spolu tak si to celkem užijeme, někdy si zajdeme na oběd, někdy na kafe…ale i přes to jak se vidíme málo, tak se i hádáme, většinou o kravinách. Já ten vztah úplně zahodit nechci, ale v poslední době hodně přemýšlím a říkám si, jestli to má smysl. Ještě chci dodat, že oba bydlíme v Praze, takže pokud se chceme vidět, máme to k sobě cca půl hoďky a i tak je to prostě problém. Ke mě do bytu se vrátit nechce a já když mám byt 3+1 pro sebe, tak se nechci stěhovat do malýho bytu k němu, kde bydlí další kluk. Co myslíte, proč se takhle chová? Zajímají mě další názory…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 18.07.19 19:37

Tohle není partnerský vztah. Snad vztah dvou single lidí, co se občas spolu vyspí nebo si zajedou spolu na výlet.

Prostě takový kamarádsko - milenecký vztah.

Tohle nemá žádnou budoucnost.

Ginella
Kecalka 368 příspěvků 18.07.19 19:43

Nechceš zahodit vztah? A jaký vztah? On už tě podle mě bere spíš jako kamarádku, se kterou má občas sex. Co mu na tom společném bydlení nevyhovovalo? A kolik vám je, že přítel bydlí se spolubydlícím místo toho, aby si našel svůj nájem? Je mi to líto, ale podle mě už tě nemiluje.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 18.07.19 19:45

Jo, asi Te chce proste jako kamaradku s kterou ma obcas sex, na dovoleny se o nej taky postaras, byt tebou jdu dal on Te nechce mit tak jak by sis to predstavovala.

Jogrr
Závislačka 4995 příspěvků 18.07.19 19:47

Pratelstvi s vyhodami neni vztah.
Holka utikej, nemarni cas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 19:51
@Ginella píše:
Nechceš zahodit vztah? A jaký vztah? On už tě podle mě bere spíš jako kamarádku, se kterou má občas sex. Co mu na tom společném bydlení nevyhovovalo? A kolik vám je, že přítel bydlí se spolubydlícím místo toho, aby si našel svůj nájem? Je mi to líto, ale podle mě už tě nemiluje.

Nechtěl bydlet v městské části kde bydlím já… Stodůlky…on vyrůstal v Dejvicích a i tam si našel ten byt, kde teď bydlí. Mě je 28, jemu 26. Popravdě do teď sem moc nepochopila ten důvod jeho odstěhování..

Náměsíčná
Závislačka 4507 příspěvků 18.07.19 20:13

Pokud ty nechceš k němu a on k tobě tak zbývá si najít byt spolu. Má to, ale cenu?

Ginella
Kecalka 368 příspěvků 18.07.19 20:13
@Anonymní píše:
Nechtěl bydlet v městské části kde bydlím já… Stodůlky…on vyrůstal v Dejvicích a i tam si našel ten byt, kde teď bydlí. Mě je 28, jemu 26. Popravdě do teď sem moc nepochopila ten důvod jeho odstěhování..

A ty máš svůj byt nebo jsi v nájmu? Připadá mi to opravdu jako hloupá výmluva. Vždyť jste spolu žili a on najednou po 2 letech zjistí, že mu to nevyhovuje? Řekl ti, co konkrétně mu nevyhovovalo? Byli tam nějaké náznaky už dřív? Já v jeho věku vůbec nechápu, že chce bydlet se spolubydlícím. A seš si jistá, že jeho spolubydlící je opravdu muž a ne třeba nová přítelkyně? :think: Bohužel si myslím, že váš vztah už před rokem odepsal. Bavili jste se o tom, jak to mezi vámi je?

Helca83
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 18.07.19 20:17

Ma Te jen “do zalohy”, evidentne je mu prijemnejsi zit v pronajatem malem byte se spolubydlicim nez ve Tvem
vlastnim byte (pochopila jsem ze je to Tvuj vlastni byt, ne pronajaty). Zda se mi, ze bude nepruzny co se tyka lokality, kde bydli, ze proste preferuje to, kde je ted, a nehodla to menit (ani do budoucna). Nekteri chlapi to tak maji, ze za zadnou cenu nechteji jit bydlet do bytu partnerky, srazi jim to sebevedomi. Tohle fakt neni vztah, poohledni se po nekom jinem.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 18.07.19 20:20

Takový vztah je k ničemu.

Malike
Extra třída :D 14379 příspěvků 18.07.19 20:25

Jsi prostě kamarádka s výhodami…vztah už to není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 20:25
@Ginella píše:
A ty máš svůj byt nebo jsi v nájmu? Připadá mi to opravdu jako hloupá výmluva. Vždyť jste spolu žili a on najednou po 2 letech zjistí, že mu to nevyhovuje? Řekl ti, co konkrétně mu nevyhovovalo? Byli tam nějaké náznaky už dřív? Já v jeho věku vůbec nechápu, že chce bydlet se spolubydlícím. A seš si jistá, že jeho spolubydlící je opravdu muž a ne třeba nová přítelkyně? :think: Bohužel si myslím, že váš vztah už před rokem odepsal. Bavili jste se o tom, jak to mezi vámi je?

Mám byt v osobním vlastnictví, který mi darovala mamka, která teď bydlí jinde.. Je to opravdu velký byt 90m2, po rekonstrukci..Jeho spolubydlícího znám, je to kluk cca 30 let, konkrétně mi nic neřekl, jen že v této lokalitě bydlet nechce a že si našel byt jinde a pak se hned odstěhoval. Já zas nejsem žádná stíhačka, takže prostě když chtěl jít tak šel, bylo vidět, že tu dál bydlet nechce..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 20:27
@Náměsíčná píše:
Pokud ty nechceš k němu a on k tobě tak zbývá si najít byt spolu. Má to, ale cenu?

Jenže opustit byt, který sem si před třemi lety vymazlila, nově zrekonstruovala, vybavila jak jsem chtěla…byt kde mám nízké poplatky… Nevidím výhodu v tom, že bych šla bydlet někam do nájmu, případně brala hypotéku na další byt..

poHanka89
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 18.07.19 20:29

A neni to spis tak, ze ty jsi kamaradka s vyhodami (pro nej), kdezto ty to porad beres jako vztah a on se odstehoval dal, abys mu neprisla na nejake dalsi “kamaradky”?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 20:38

@poHanka89 Já si zase říkám, že na ty výhody by si mohl najít někoho dalšího a nemusel by se mnou jezdit po dovolených apod…Možná si budeš myslet, že jsem úplně blbá, ale věřim mu v tom, že nikoho dalšího nemá

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama