Wellness pobyt v těhotenství

9.9.19 15:46

Wellnes pobyt v těhotenství

Ahoj děvčata.

Mohla bych se sice za 14 dní zeptat dr, ale jak se znám na 1000% si nevzpomenu. Můžu v těhotenství cca 7 měsíc se nakládat ve vířivce atd? Prostě jet na klasický wellnes? Samozřejmě bez sauny, do té nechodím ani normálně, nebo mám nějaké omezení? Jediné omezení co mám, je rostoucí pupek a nemožnost spát na břiše :mrgreen: takže tak nějak nemám tucha co vše si musím odpustit, každý rok cca v listopadu jezdíme na wellnes a nevím zda můžu… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15290
9.9.19 16:19

Horká voda ve vyrivce není zrovna idealni, masáže by musely být spesl pro tehule..některé jezdi, já bych nejela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8983
9.9.19 16:46

@Vesničanka1 Jela bych, odpočinula bych si v hotelu, chodila na procházky a tak maximálně si zaplavala v bazénu. Do veřejné vířivky nechodím ani jako netěhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11653
9.9.19 17:02

Myslím, že pokud nebude extra horká, tak není problém. Spíš někdo nechodí do bazénu kvůli infekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.9.19 19:25

Tak teplá voda tam určitě bude, horká tak abych měla červenou kůži asi ne :lol: každopádně i teď mi už chybí horká vana s kytičkama jak je tak hnusně :roll: na bazén jezdím pravidelně, ale tam je voda celkem studená :lol: každopádně ano. Potřebuji si odpočinout od zvířat, baráku, zahrady… Kvůli těhotenství jsme nejeli ani k moři tento rok, protože jsem za prvé měla strach a za druhé bysme jeli v prvním trimestru a přece jen jsem měla obavy v cizině…co se týče cestování křížem krážem po ČR, popřípadě SK, tak s tím problém samozřejmě nemám… Masáž mi může udělat popřípadě v sedě, vždycky je to na domluvě mezi lidmi… Šlo mi spíš vloženě o tu vířivku a bublinky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
9.9.19 21:39

My s přítelem byli ve vířivce jen tak, voda měla teplot cca 37-38°C, příjemné, hrozně moc mi to vyhovovalo, jak jsem se otočila i na bříško v té vodě.. :) a prcek byl i spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.19 13:37

Kdyz jsem byla tehotna, doktorka mi virivku nedoporucila kvuli mozne infekci, ale to zalezi na tobe, vim, ze plno zenskych to neresi. A maserka me odmitla masirovat, protoze tam nikdo nemel proskoleni na tehotenske masaze, a meli to zakazane :lol: Takze js jsem si wellness vylozene uzila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama