Kouř z vodní dýmky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 06:30
Kouř z vodní dýmky

Zdravím, mám takovou prosbu. Jsem v 16tt a včera jsem byla s holkama v čajovně a dávali si vodní dýmku, jelikož je v tom tabák nechtěla jsem. Jde mi jen o to když se na to zpětně kouknu jestli by ten kouř mohl mimi uškodit. Takových lidí co ji měli tam bylo víc kolem nás asi 3. Myslíte tedy že by to mohlo být pro mimčo škodlivé?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 16. týden těhotenství?

Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 3171 příspěvků 09.09.19 06:37

Ne, klid.

Russet
Neúnavná pisatelka 18253 příspěvků 09.09.19 06:43

Kouření vodní dýmky je stejně škodlivé jako klasické kouření. Takže se fakt nenech lákat to kouřit. Při jednorázové návštěvě se ti stát nemůže nic, ven občas chodíš a tam je nečistot taky fůra. Nedávno jsem navštívila dětskou akci a rodičové si ani tam neodpustili žváro. Smrad :roll: Ale co mají taky dělat, nudí se, tak si zapálí. Já moc známých, co kouří nemám. Do čajovny bych šla spíš na dobrý čaj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 07:00

@Russet
Já to právě nekouřila byla jsem tam hlavně na čaji ale jak to holky kouřili tak ten kouř z toho jestli je škodlivej. Ale jestli je to jako normální cigára tak asi je.

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 09.09.19 07:03
@Anonymní píše:
@Russet
Já to právě nekouřila byla jsem tam hlavně na čaji ale jak to holky kouřili tak ten kouř z toho jestli je škodlivej. Ale jestli je to jako normální cigára tak asi je.

No, dýcháš právě ten kouř. Je to jak sedět v zakouřené hospodě. Kamarádka v čajovně dělala a smrděla dost a i oblečení bylo pak z toho špinavé. Jinak z jedné návštěvy bych nic nedělala. Ono toho ve městě dýcháš taky dost.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1777 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 08:51

Já myslím, že se nic nestane, věřím že venku je to horší, ale neboj :kytka:

Ou
Echt Kelišová 8955 příspěvků 09.09.19 08:57

Je to tabákový kouř, ale jednou sedět vedle někoho s vodnicí ti fakt nic neudělá.

To už je horší ta úzkost - a ta se dá učit zvládat.

https://www.grada.cz/…enstvi-8576/

Váš příspěvek
Reklama