Těhotenství na začátku a bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 14:40
Tehotenstvi a boelsti

Ahoj holky, jsem v 5tt a mam v podbrisku na leve strane takove zvlastni bolesti. Neboli me to a najednou z niceho nic takovy tlak nebo bolest nebo co to je.. Je to treba dve sekundy a prejde to.. Za chviki znovu zase.. Je to treba opakovani treba 5× pak hodina dve hodky nic.. Nebo najednou je to kazdou minutu a tak.. Desi me to.. Ma to nekdo taky tak?

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11012 příspěvků 08.09.19 14:55

No, zvykej si. V těhotenství zažiješ ještě dost takových bolístek. Tělo se připravuje na miminko, vazy se roztahují a povolují atd.atd. Za sebe si moc nepamatuju den, kdy by mě něco někde nepíchlo, nezabolelo. Hlavně v prvním trimestru. Neboj :) Většinou je to naprosto normální stav. Teda vlastně jiný stav. :lol: :kytka:

Zusanka
Stálice 52 příspěvků 08.09.19 15:27

Zítra začínám 12.tt a od začátku mě někde něco píchá, nebo bolí. Je to tím, že se děloha zvětšuje a vše kolem se roztahuje. :kytka: :srdce:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 08.09.19 15:39

Dle termínu porodu jsem místo menstruace zažívala to stejné. Píchnutí tu na levé straně, tu na pravé straně. Pak jsem měla pnutí podobné velice slabým menstruačním bolestem, jak se děloha roztahovala. Následně se přidala bolest kostrče v pozdějších měsících. Pokud nekrvácíš, tak se neznepokojuj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 16:18

Takze kdyz nekrvacim, melo by to byt normalni :dance: holky moc vam dekuji :* :hug:

Váš příspěvek
Reklama