Wobenzym a antibiotika

Anonymní
25.6.15 13:56

Wobenzym a antibiotika

Ahoj, prosím o radu. Nemáte zkušenost s braním antibiotik a wobenzymu dohromady? Někde jsem četla že wobenzym zvyšuje účinek antibiotik, můj přítel má zánět ve spermatu proto závěr asthemozoospermie, jen 6 % pohyblivých, už jednou přeléčen atb. bohužel to asi nezabralo tak chcem k tomu zkusit ten wobenzym. Zabrala vám tato léčba třeba i na jiné problémy? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.6.15 14:14

Ahoj, přímo s tímto problémem zkušenost nemám, ale na gynekologické záněty/močový měchýř mi zabral výborně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5487
25.6.15 14:19

Brala jsem ho zároveň s ATB. Ale pak ještě 3 měsíce po nich :nevim: Jestli pomohl nebo se tělo konečně dalo do pořádku samo, to nevím. Můj Dr. mi říkal, že je dobrý na pooperační a poúrazovou rekonvalescenci, zesiluje účinněk ATB, ale já ho brala i na imunitu a tam jsem až takové zlepšení neviděla :nevim: Tam prý ve skutečnosti moc nepomáhá (názor zkušeného Dr.) - nemocná jsem byla znovu i po 3 měsících braní. :nevim: Jen jsem už neměla tak silné hnisavé záněty v krku (jen uši :zed: ), ale zlepšení nastalo spíš po léčbě pomocí Broncho-Vaxomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 14:33

@Pretty One a jak dlouho jsi ho, prosím, brala, na kolik tě léčba Wobenzymem vyšla? Uvažuji o něm stále více, protože mám záněty močového měchýře prakticky nonstop, ale ta cena je celkem sada… :( :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 14:49

Na kolik to přesně vyšlo už si bohužel nepamatuju, ale levné to nebylo. Hlavně ze začátku - když je zánět akutní - vím, že jsem brala opravdu velkou dávku 3× denně asi týden nebo 10 dní, pak už méně. Poradila bych se s doktorem, mě říkal, že ze začátku se toho musí brát fakt hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
25.6.15 14:53

S Wobenzymem mám velmi dobrou zkušenost hlavně po operacích. Brala jsem ho ze začátku po mega dávkách. Je to tam všechno napsané v návodu. Nejlepší by bylo poradit se s lékařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 14:59

V lékárně mi řekla cenu 2200, ale už nevím, za kolik ks tablet to bylo, ale nedá se nic dělat, pořídím si jej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 14:40

Wobenzym zvyšuje účinnost atb - ověřeno

Mně Wobenzym pomohl proti angínám. Neustále jsem měla angíny, léčeny antibiotiky a stejně se po po měsíci vracely. Pak pan doktor mi řekl, že zkusíme k atb přidat Wobenzym a ono to zabralo. Dnes už mám skoro rok pokoj. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama