Wobenzym na imunitu?

1154
7.1.11 06:46

Wobezym

Ahojky!
Prosím o radu. Moje dcera má po planých neštovicích totálně rozhozenou imunitu a chytí se jí kdejaký bacil. Včera jí doktorka doporučila Wobenzym. Prý to pomáhá tlumit záněty a posiluje imunitní systém. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Ať u dětí, nebo samy u sebe? Já ty neštovice měla s dcerou a mám stejný problém.
Děkuju za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8322
7.1.11 08:26

Dcera trpěla na opakované záněty dutin a Wobenzym pomohl.Je to spíše podpůrný přípravek,nedá se to srovnat s léky na imunitu.Ale po neštovicích imunita dostane zabrat a pokud jí dříve neměla nijak sníženou / to by potom stálo za úvahu nasadit léky na imunitu / tak bych do wobenzymu šla.Dcera ho užívala 3 měsíce.Je to sice finančně nákladné,ale oproti klasické léčbě bez vedlejších účinků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
7.1.11 08:53

Ahoj, já mám s Wobenzymem zkušenost u sebe. Trpěla jsem asi 2roky v kuse na kvasinkové záněty, canasten a klotrimazol pomohly vždy jen krátkodobě a po kúře Wobenzymem (to střední balení asi za 900,–) jsem bez problémů. Takže doporučuju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5552
7.1.11 08:55

Manzel ho uzival v lete po docela silnem pruhehu CMV (jedno z onemocneni zpusobene jednim z kmenu herpesviru) a pomohl hodne. Mel tedy jen mesicni kuru, jinak by nas to asi docela financne zruinovalo, ale ucinek byl uzasny!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
7.1.11 14:26

Ahoj, ja ho taky jeden cas uzivala, asi 3 nebo 4 ty velka baleni v kuse a myslim, ze mi taky pomohl. Mela jsem podezreni na EBV, prelecovana autovakcinama, porad nemocna, vyrizena, vyoperovanou mandli, proste furt po doktorech… :roll:
Takze asi pomaha :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama