X-lander XA 2009

Anonymni
14.8.09 13:14

X-lander XA 2009

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem a nebo s Xlanderem vůbec. Čekáme první miminko, narodí se koncem listopadu a přes zimu budeme jezdit po městě a na jaro se stěhujeme do nového domečku na vesnici, takže by to asi mělo mít čtyři nafukovací kolečka a přední otáčecí. Zatím je to můj favorit, můžete mi ho s klidem doporučit? Předmětné budou samozřejmě i špatné zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4099
14.8.09 15:15

Za mě určitě doporučuju. Mám model 2008, mám ho rok a nemám s ním žádný problém, je s ním super manipulace i v obchodech mezi regálama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
14.8.09 19:08

Ahoj,

s XAčkem drandím už 16 měsíců a též spokojenost :wink: Jezdím s ním v terénu i po městě a dobrý, pokud jedu po tom terénu, tak jen zaateruju kolečka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
14.8.09 19:44

Já mám tedy 2008 a nevím no, už bych si vybrala jinak… aretaci skoro vůbec nepoužívám, bydlíme na menším městě a tady není vždy rovná silnice, takže se mě vždy kolečka někde zaseknou, používám třeba jednou za měsíc v obchodě… ale to bych si klidně odpustila.. jsem docela zklamaná, ne že by byl špatný, to určitě ne, ale příště bych aretaci nechtěla a šla raději do tříkolky nebo x-lander ale bez aretace… přijde mi to teď do toho terénu atd. takové stabilnější, ale jasně, co člověk to názor… tahle kolekce se mi barevně líbí daleko víc, takže pokud se líbí a nejsi moc náročná, tak do něj jdi :D a docela mě překvapilo, že ani manžel není moc spokojený…
Jo a ještě jeden poznatek,mít větší dítě, tak se mi tam za chvilku nevejde a to je Terezka opravdu drobeček… Jedna známá ho má a na 3 měsících se jim tam holka skoro nevejde, takže já jsem moooc ráda, že mám drobnou holčičku… :wink:
Přeju šťastný výběr a hlavně spokojenost, ať už se rozhodneš jakkoliv :D
Já jsem pro druhé dítě rozhodnutá pro jané, i když je to pálka, tak mám pro ně slabost a teď mě štve, že jsem si ho nekoupila, tak třeba pro druhé :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.09 21:54

ahoj, mám XA 2008 a jsme spokojení. Aretaci využíváme, podle mě je super, že si můžeš vybrat, zda zaaretovat nebo ne.
Negativa? Bydlíme na vesnici, ne všechny cesty jsou úplně rovné, takže mi chybí nějaké odpružení… ale to mi vadilo, když byla Barunka malinká, ted už je to v pohodě.
Jo a přesně jak píše Lucinka, větší mimčo se tam už nevejde… Barunka je dubnová, ted má 7 kg a počítám, že nejpozději v říjnu jdeme do sporťáku… Ale myslím, že podobné rozměry má dnes většina kočárků.
Dobře vyber!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
14.8.09 22:10

buresinko: jj, mám taky dubnového chlapečka a koncem září jsem už musela přesedlat na sporťák, Adam se tam teda už skoro nevešel :roll: :wink: :wink:

lucink_a: jéé, jané slalom byl taky můj sen, ale ty finance, no…ale taky si říkám, že na druhé bych si ho chtěla pořídit :) :) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
14.8.09 22:13

Tak já to asi s tou aretací neumím či co, ale vím, že jsem jezdila s jané nomád od kámošky a ten zatáčel sám, tady mě to nějak nejde či co…
Můj sen byl nomád, ale teď jsem se zamilovala do jané slalom 8) :lol: ale je fakt, ty peníze, ale zase je to fakt super kočárek a prostornej, no příště si na něj prostě naškudlím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
18.10.11 09:53

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli jde tento kočárek otočit po a proti směru jízdy. Díky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22233
21.12.12 13:09

Prosím, existuje korba na x-lander se zvedáním zádové opěrky? nebo jsou skutečně všechny NEpolohovací? díky A je to vůbec tak úplně nutné to zvedání mít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
21.12.12 14:13

@3HE S první otázkou tak úplně neporadím, myslím že kolekce 2012 už má polohovací korbičku, my měli XQ 2009 a to bylo nepolohovací a za mě je myslím polohovací lepší, mladá už v pěti a půl měsíci šla do sporťáku bo z hlubokýho neviděla ven a dělala tam sklapovačky a řvala jak tur :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22233
21.12.12 14:34

Díky… a jaké máš zkušenosti se sporťákem v zimě? Mimi bude mít na zimu kolem půl roku, tak se už do korby nevleze… Máme tu prodlužovací stříšku… ale ten sporťák mi pro tak malé mimi přijde prostě moc otevřený… už bych ho po druhé nekoupila - kupovali jsme ho jen jako sporťák bez korby pro dceru, tenkrát jsem to neřešila, říkala jsem si, že další dítě ani nebude… a ono se povedlo a teď to řešit musím a na nový kočár nejsou peníze..
Já mám taky verzi 2009, ale možná by s příslušnými adaptéry šla nasadit i korba 2012 - musela bych se zeptat v prodejně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
21.12.12 20:29

@3HE Malá je únorová takže až skoro do konce léta byla v korbě a ve sporťáku pak jen měsíc a půl, jak začalo být sychravo tak jsme ho prodali a koupili jiný sporťák protože XQ 2009 nejde otáčet proti směru jízdy takže na malou ukrutně foukalo a štvalo to jí i mě takže jsme ho prodali a koupili Hauck Boston air 2011,sice takový čtyřkolový tank ale má velká kola což je do sněhu super, velkou střechu která má dost velké boční strany takže na mimi nefouká a dá se i překlopit před mimi takže ho krásně schováš a má přehazovací rukojeť a po první zimě šla do golfek(maclaren Techno XT silně vychytané golfky, doporučuju, nové za ranec ale bazarové se dají sehnat za dobré peníze a fakt vydrží) a tuhle zimu už drtíme celou v golfkách, ten třídenní sníh byla docela fuška ale dá se to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22233
21.12.12 20:57

Dívala jsem se na hauck i na golfky. ty golfky se mi moc nelíbí…
Mám možnost od kámošky levně koupit tento kočárek (půjčila jsem si foto - ten od kámošky je v jiných barvách ale jinak je stejný) http://www.mimibazar.cz/foto.php?… - drandily jsme spolu, tak vím, že jsem si říkala, že kdybych měla mít další dítě, tak si ho od ní koupím. Teď stojím před rozhodnutím - jezdit s tankem s rovnými koly bez aretace nebo si jen dokoupit korbu na x-lander a být frajerka s pěkným kočárkem??? Vím 100%, že x-lander bych podruhé nekoupila, ale na nový nemám… my jsme x-lander kupovali jen jako sporťák - při koupi jsem byla přesvědčená, že jsem vybrala dobře :roll:, ale malá si nemohla vůbec zvyknout na jízdu napřed - a mě to taky vadilo, že na ni nevidím… Navíc jsem měla pořád pocit, že jí padají nohy z kočáru ven… fusak hodně přesahoval podnožku. A v zimě to foukání - to ani nemluvím… od kámošky dítě si v tom tanku hovělo… měla ten prodloužený hluboký - je to sporťák, ale je tam ten díl kolem noh, takže je dítě jako v hlubokém. Nic mu nepadalo(hračky, deka)… byl v tom kočáru více krytý… ale jak říkám, je to tank… ovladatelnost kočáru s aretací je mnohem lepší. Já nevím… :nevim: pomooooc 8o :roll: :mrgreen: Mám takový divný pocit, že ať se rozhodnu jakkoliv, vždy zjistím, že jsem udělala chybu :roll: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
22.12.12 08:40

@3HE Podle mě je důležitější aby bylo spokojené hlavně prtě, aby vidělo na mámu, pokud to vyžaduje a aby mu nebyla zima a nefoukalo na něj takže za mě tank s kterým se sicě nadřeš víc než s otáčecými koly a mimi nezmrzne.Ale rozhodnutí je na tobě, já bych si napsala priority které jsou pro tebe nejdůležitější a podle toho vyber :D držím palce ať vybereš dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22233
22.12.12 17:12

@sarlota535 Díky, ještě se rozhodnu… jámyslím, že v x-landeru by nezmrzlo, nechám si ušít ještě jeden nánožník - takový zvýšený až k boudě - přidělám ho za boudičku na ty plastové části - nánožník bude i dole pod podnožkou… boudu máme překlápěcí, takže si myslím, že ve finále bude dítě kryté dost. Horší to bude s tím, že na sebe neuvidíme, ale prodávat tento a kupovat jiný se mi nechce… a ani si to nemůžu dovolit… třeba se ještě rozmyslím… ještě mám čas do května ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama