X-Lander XA nebo X-MOVE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vajki
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 06.11.14 20:38
X-Lander XA nebo X-MOVE

Maminky ráda bych se Vás zeptala na názor, který typ je podle Vás lepší.
Zda XA nebo X-MOVE (chtěla bych 2013 Australia (tyrkysový) ale nemůžu se rozhodnout který… u prvního syna jsem měla XA 2009.
Dále by mě zajímalo, zda u X-Move jde sporťák složit, bez sundání sedačky, jako u XA a nebo musím sedačku vždy oddělit?? Díky

Jak maminky hodnotí X-lander XA

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 06.11.14 20:46

Volila bych move už jen proto že má otočnou sportovní část. s tim skládáním nevím, ale má jej kamarádka a byla spokojena :kytka:

Kate92
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 06.11.14 20:47

Určitě bych volila X-move, kvůli otočné sedačce. Složit jde celý

Prcíček
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 06.11.14 21:07

Ja mam xa a opravdu mi vubec nevadi neotocna sedacka. Jako plus beru jak prostorny sportak. Move mi prijde takivy tezsi, vic plastovy. Tot za me. Mam xa europa a fakt jsem spokojena(2 roky)- kazdy tyden cestovani, skladani atd.

radka101
Kelišová 5707 příspěvků 12 inzerátů 06.11.14 21:12

No já si myslím že se sedačka musí vzdy sundat solo. Právě proto ze je otáčecí.

Monysek8
Kelišová 7497 příspěvků 06.11.14 21:31

Volila bych XA. Sama jsem měla XA 2008 a teď kupovala znova XA, novou kolekci, pro radost. X-move se mi zdá horší na ovládání, hlavně se sedačkou proti směru jízdy. My jezdíme hodně do lesa, do terénu. A na to je XA ideální, protože má sedačku zavěšenou na konstrukci, tak se krásně pohupuje. Když dítě spí, lehce se houpe ze strany na stranu, žádné nárazy. X-move má sedačku napevno nacvaknutou. Záleží, kam s kočárkem budete jezdit.

Prcíček
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 06.11.14 21:32
@Monysek8 píše:
Volila bych XA. Sama jsem měla XA 2008 a teď kupovala znova XA, novou kolekci, pro radost. X-move se mi zdá horší na ovládání, hlavně se sedačkou proti směru jízdy. My jezdíme hodně do lesa, do terénu. A na to je XA ideální, protože má sedačku zavěšenou na konstrukci, tak se krásně pohupuje. Když dítě spí, lehce se houpe ze strany na stranu, žádné nárazy. X-move má sedačku napevno nacvaknutou. Záleží, kam s kočárkem budete jezdit. Co se týče korbičky, ta je tvrdší, ale my byli spokojeni.

Naprosto souhlasim:-))

stříbřenka
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 06.11.14 22:06

My mame x move a sedacka je nacvakavaci, tudis se musi pri skladani sundavat ;) ale jinak je super, ja jsem spokojena :palec:

adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 06.11.14 22:17
@radka101 píše:
No já si myslím že se sedačka musí vzdy sundat solo. Právě proto ze je otáčecí.

Rozhodne ne mela jsme s otočnou sedačku třeba Brio go a složit sel bez sundání sedačky. To samé třeba bgb bee plus

soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 06.11.14 22:50

Za mne x-move :) sedacku jsme tedy vzdy sundavali pred slozenim. Jeden mam doma, kupovan loni v zari, nyni k prodeji (uz jsme presli na golfky) :)

Vajki
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 07.11.14 16:40

Soney já budu shánět 2013 Australii co máte?
A ještě se chci zeptat nevíte, zda výjdou třeba v polsku levněji a nebo to výjde nastejno jak tady?

Vajki
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 07.11.14 16:40

Jinak všem moc děkuji za názory. A nepohopující sedačka mi moc vadit nebude, po lese moc nejezdíme, spíš příroda, kde jsou chodníky, stezky atd. Ale díky.

Vajki
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 07.11.14 17:27

A ještě mě napadá, jak je to s pravním sporťáku. XA šlo krásně rozdělat a dát do pračky, jak je to u x-move?

saxa
Kecalka 243 příspěvků 06.04.15 12:39

Maminky nebude některá prodávat x lander xa 2014 nebo 2015?Nejlépe zelený, ale i jiný. Potřebuji tak srpen-září.

Vajki
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 10.05.15 16:57

@saxa já budu někdy v záři prodávat hlubokou korbu zelenou (amerika)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >