X-Lander XA Amethyst

853
24.2.11 14:24

XA Amethyst

Toto je nový desing kočárku od x landera,

http://www.klokanek-online.cz/index.php?…

píšou, že v prodeji bude od konce dubna. Myslíte, že bude k vidění na nějaké výstavě kočárku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3645
24.2.11 18:08

V Brně je od 10.-13.3. veletrh vše pro dítě. Mohli by tam už vystavovat. Moc se mi kočárek líbí. Máme xlander xa ve sportovní verzi tak pojedu omrknout korby. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
24.2.11 20:03

Ahojky,

sama mám doma kočárek XA- 08. Pokud se dívám, tak jsou hodně podobné. Celkem jsem s ním spokojená. Má jenom jedno mínus......nejde napolohovat do plného sedu. Dítko teda sedí v poloze trup/stehna v pravém úhlu…ale vše ¨je jakoby nakloněno dozadu. Zkoušela jsem přešít polohování zad a trošku se to vylepšilo. Znovu bych ale do tohoto typu kočárku asi nešla. Zkus si to zkontrolovat osobně. Malá se mi totiž pořád naklání dopředu :cry: Jo a taky madlo je v předu hodně vysoko..ve výhledu mimča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5604
21.3.11 19:57

U 2011 už je madlo v poloze že dítěti nevadí ve výhledu a ta fialová je fakt šik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10623
28.3.11 15:55
Bledulka píše:
Toto je nový desing kočárku od x landera,

http://www.klokanek-online.cz/index.php?…

píšou, že v prodeji bude od konce dubna. Myslíte, že bude k vidění na nějaké výstavě kočárku?

Ahojky, v sobotu jsme na něho koukali v Praze v Dětském ráji na Vysočanech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
28.3.11 17:59

A dal se rovnou koupit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10623
28.3.11 19:16
Bledulka píše:
A dal se rovnou koupit?

Tak to si nejsem úplně jistá. Ale podívej se na jejich stránky wwww.detskyraj.cz My jsme chtěli tu barvu forrest ale jinde a tam říkali, že bude až ke konci dubna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
28.3.11 19:24

Děkuji, já si právě myslím, že to bude až na konci dubna… pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10623
28.3.11 19:26

Tak vydrž, já se na něj už taky třesu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4730
2.4.12 16:29

Ahoj holky,
mám x-lander xa 2011 a chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo tenhle kočárek a nějak jste si neporadili s tim polohovanim u sporťáku. Chtěla bych ho nějak „vytunit“ aby šel až do úplného sedu ale nevím jak. Nenapadlo vás to už některou a nevymysleli jste něco????
Děkuji za názory a zkušenosti
Lenca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
4.4.12 13:50

Ahoj, musíš si pohrát s těmi pásky co jsou vzadu po stranach a jde to uvidíš, jen když dáš dítko lehnout musíš začít znova:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4730
4.4.12 14:33

Zkusím to, děkuji moc zainfo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu