Yello

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PeNeMa
Povídálka 35 příspěvků 12.01.17 10:36
Yello

Máte někdo od nich elektřinu? Přítel k nim přešel a teď mám strach co se vyvrbí :(

Reakce:
pavld
Kecalka 457 příspěvků 12.01.17 10:44

Neboj jse, nevyvrbí se nic. Odebíráme od nich na chalupě elektriku a na žádný podrazy jsem zatím nepřišel…

PeNeMa
Povídálka 35 příspěvků 12.01.17 10:45

A zálohy, tak jak vám vypočítali, tak vychází? :) Nebo doplácíte?

pavld
Kecalka 457 příspěvků 12.01.17 10:52

Zálohy jsem si určil sám a samozřejmě mám vždy přebytek a pak za něj jedu na dovolenou :dance:. Jako vybírat dodavatele čehokoliv podle výše záloh je nesmysl. Pokud se Ti nelíbí výše záloh tak jim napiš/zavolej a pokud nebude Tvůj návrh mimo mísu, tak by Ti to měli schválit. Zálohu si sám upravuji každý rok, když přijde faktura…

PeNeMa
Povídálka 35 příspěvků 12.01.17 10:54

Nene, takhle jsem to nemyslela, prý mu ji navrhli sami, proto se ptám. Máme obr barák, chlív a všude se teď musí svítit, tak mi jde o to, jestli ta záloha bude stačit :/

pavld
Kecalka 457 příspěvků 12.01.17 11:05

Tak porovnej, jak velkou zálohu jste měli u předchozího dodavatele. Nejlépe PUVODNI_ZALOHA +300 až 500 = NOVA_ZALOHA a neměla bys být nepříjemně překvapená, až přijde faktura. :dance:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >