Yello

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PeNeMa
Povídálka 35 příspěvků 12.01.17 10:36
Yello

Máte někdo od nich elektřinu? Přítel k nim přešel a teď mám strach co se vyvrbí :(

Reakce:

pavld
Kecalka 457 příspěvků 12.01.17 10:44

Neboj jse, nevyvrbí se nic. Odebíráme od nich na chalupě elektriku a na žádný podrazy jsem zatím nepřišel…

PeNeMa
Povídálka 35 příspěvků 12.01.17 10:45

A zálohy, tak jak vám vypočítali, tak vychází? :) Nebo doplácíte?

pavld
Kecalka 457 příspěvků 12.01.17 10:52

Zálohy jsem si určil sám a samozřejmě mám vždy přebytek a pak za něj jedu na dovolenou :dance:. Jako vybírat dodavatele čehokoliv podle výše záloh je nesmysl. Pokud se Ti nelíbí výše záloh tak jim napiš/zavolej a pokud nebude Tvůj návrh mimo mísu, tak by Ti to měli schválit. Zálohu si sám upravuji každý rok, když přijde faktura…

PeNeMa
Povídálka 35 příspěvků 12.01.17 10:54

Nene, takhle jsem to nemyslela, prý mu ji navrhli sami, proto se ptám. Máme obr barák, chlív a všude se teď musí svítit, tak mi jde o to, jestli ta záloha bude stačit :/

pavld
Kecalka 457 příspěvků 12.01.17 11:05

Tak porovnej, jak velkou zálohu jste měli u předchozího dodavatele. Nejlépe PUVODNI_ZALOHA +300 až 500 = NOVA_ZALOHA a neměla bys být nepříjemně překvapená, až přijde faktura. :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >