Dovoz jídla domů Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 11.01.17 13:19
Dovoz jídla domů Ostrava

Ahoj, máte zkušenost s dovozem jídla do domu z Můj nákup Ostrava? Obě děti mi lehly a v tom mrazu se mi je nechce už vůbec někam tahat. Tak jsem to chtěla vyzkoušet - otázka je ovšem, jak je to s kvalitou potravin…

Reakce:
KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 11.01.17 13:24

Nejlepší by bylo asi to vyzkoušet :mrgreen: u nás nic takového zatím nemáme takže si to vyzkoušet nemůžu, ale šla bych do toho :mrgreen:

Dixies
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 11.01.17 13:34
@Akivasha píše:
Ahoj, máte zkušenost s dovozem jídla do domu z Můj nákup Ostrava? Obě děti mi lehly a v tom mrazu se mi je nechce už vůbec někam tahat. Tak jsem to chtěla vyzkoušet - otázka je ovšem, jak je to s kvalitou potravin…

Mám dobré zkušenosti, beru od nich skoro rok, jednou za měsíc. Vždy vše čerstvé. Nakupuje asi z Kauflandu. Jezdí přesně na dohodnutou hodinu.
Teď vozí do Ostravy i Košík. cz, ten má větší vyběr, bere zboží z Globusu.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 11.01.17 13:41

@KatieAndLily Už mám naházené do košíku a váhám jestli objednat :mrgreen:
@Dixies Jé super, díky za info. Jestli bere z Kaufu, tak asi i ovoce a zelenina budou ok že? Ten Košík. cz taky vyzkouším :palec:

Dixies
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 11.01.17 13:53
@Akivasha píše:
@KatieAndLily Už mám naházené do košíku a váhám jestli objednat :mrgreen:
@Dixies Jé super, díky za info. Jestli bere z Kaufu, tak asi i ovoce a zelenina budou ok že? Ten Košík. cz taky vyzkouším :palec:

Můj nákup - většinou večer objednám, oni jedou druhý den ráno nakoupit vše čerstvé, pečivo je někdy ještě trochu teplé, zelenina taky čerstvá a hned dovezou.
Košík. cz - raději s předstihem několika dní, tam je třeba hlídat akce. :mavam:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 11.01.17 16:22

@Dixies :palec: Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >