Dovoz jídla domů Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 11.01.17 13:19
Dovoz jídla domů Ostrava

Ahoj, máte zkušenost s dovozem jídla do domu z Můj nákup Ostrava? Obě děti mi lehly a v tom mrazu se mi je nechce už vůbec někam tahat. Tak jsem to chtěla vyzkoušet - otázka je ovšem, jak je to s kvalitou potravin…

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 11.01.17 13:24

Nejlepší by bylo asi to vyzkoušet :mrgreen: u nás nic takového zatím nemáme takže si to vyzkoušet nemůžu, ale šla bych do toho :mrgreen:

Dixies
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 11.01.17 13:34
@Akivasha píše:
Ahoj, máte zkušenost s dovozem jídla do domu z Můj nákup Ostrava? Obě děti mi lehly a v tom mrazu se mi je nechce už vůbec někam tahat. Tak jsem to chtěla vyzkoušet - otázka je ovšem, jak je to s kvalitou potravin…

Mám dobré zkušenosti, beru od nich skoro rok, jednou za měsíc. Vždy vše čerstvé. Nakupuje asi z Kauflandu. Jezdí přesně na dohodnutou hodinu.
Teď vozí do Ostravy i Košík. cz, ten má větší vyběr, bere zboží z Globusu.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 11.01.17 13:41

@KatieAndLily Už mám naházené do košíku a váhám jestli objednat :mrgreen:
@Dixies Jé super, díky za info. Jestli bere z Kaufu, tak asi i ovoce a zelenina budou ok že? Ten Košík. cz taky vyzkouším :palec:

Dixies
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 11.01.17 13:53
@Akivasha píše:
@KatieAndLily Už mám naházené do košíku a váhám jestli objednat :mrgreen:
@Dixies Jé super, díky za info. Jestli bere z Kaufu, tak asi i ovoce a zelenina budou ok že? Ten Košík. cz taky vyzkouším :palec:

Můj nákup - většinou večer objednám, oni jedou druhý den ráno nakoupit vše čerstvé, pečivo je někdy ještě trochu teplé, zelenina taky čerstvá a hned dovezou.
Košík. cz - raději s předstihem několika dní, tam je třeba hlídat akce. :mavam:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 11.01.17 16:22

@Dixies :palec: Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >