Reklama

Rolety vs žaluzie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmmaSwan
Kecalka 183 příspěvků 07.01.17 19:17
Rolety vs žaluzie

Dali byste k ozdobným závěsům rolety, nebo jsou lepší žaluzie? Do dětského pokoje závěsy spíše funkční na zatahování, nebo jen ozdobné a zatáhnout rolety či žaluzie? Budujeme dětský, kde jsou jen závěsy. Děkuji za rady :-)

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 19:19
@EmmaSwan píše:
Dali byste k ozdobným závěsům rolety, nebo jsou lepší žaluzie? Do dětského pokoje závěsy spíše funkční na zatahování, nebo jen ozdobné a zatáhnout rolety či žaluzie? Budujeme dětský, kde jsou jen závěsy. Děkuji za rady :-)

zaluzie mam ;)

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 07.01.17 19:29

Žaluzie. Jdou naklapet a tím regulovat světlo v mistnosti.

Mám teda venkovní, ale účel to plní stejný. V dětském pokoji mame závěsy spis pro parádu, zahajujeme je jen když je venku opravdu velký vítr, co by mohl žaluzie ponicit.

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 07.01.17 19:34

Dala jsem do celého bytu rolety den-noc, vypadají super a není k tomu nic víc potřeba

EmmaSwan
Kecalka 183 příspěvků 07.01.17 19:42
@berry4 píše:
Dala jsem do celého bytu rolety den-noc, vypadají super a není k tomu nic víc potřeba

Četla jsem na to dost ohlasů pozitivnich. Je to tedy praktická věc? Předpokládám, že se to tedy nevytahuje vůbec? Je potřeba to třeba nějak otřít od prachu?

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 07.01.17 19:44

@EmmaSwan nemáme je zase tak dlouho, abych na tohle mohla odpovědět. Určitě je časem začnu vysávat od prachu. Jinak se nevytahují.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 07.01.17 19:49

Určitě bych volila rolety. Nejlépe kastlové. Když nejsou staženy jsou schovaný v katlíku a nepráší se na ně. A dělají se den/noc-v tom kaslíku jsou dvě látky za sebou, jedna co lehce přistíní, ale pouští světlo, druhá 100% zatemňovací. žaluzky máme a jsem z nich teda dost špatná, pořád je otírám, ale když to týden neudělám, tak je to mrtě prachu, no a nedej bože když je po*ere moucha, tak to čištění je taky jak za trest :-(

Veveří
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 08.01.17 14:16

Za me rolety. Kdyz se upevni na zeď na spaletu, skvele tepelne izoluji. Zaluzie me zklamaly, drzi prach, vic se kazi a spatne se umyvaji okna kvuli vodicim lankum.

EmmaSwan
Kecalka 183 příspěvků 08.01.17 17:05
@Veveří píše:
Za me rolety. Kdyz se upevni na zeď na spaletu, skvele tepelne izoluji. Zaluzie me zklamaly, drzi prach, vic se kazi a spatne se umyvaji okna kvuli vodicim lankum.

A je vhodné mít k tomu ladící ozdobné závěsy? Nebo by to vypadalo zle? Příklad třeba fialové závěsy a k bílým oknům bílé rolety? Když by jinak byly bílé žaluzie?

Veveří
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 08.01.17 18:41

@EmmaSwan mam doma bile zavesy s jemnou cernou kresbou a bile rolety a vypada to hezky, kdyz se to vecer zatahne. Tim, ze nemam zaclony, je po stazeni rolet v mistnosti citelne tepleji, hlavne ted jak mrzne.

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 08.01.17 18:42

Máme jak žaluzie na den, tak rolety ( ještě k tomu na noc ).. :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama