Jakou postýlku pro dvouleté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta456
Kecalka 109 příspěvků 07.01.17 13:06
Jakou postýlku pro dvouleté dítě

Ahoj, opět si jdu k vám pro radu, jakou postýlku jste kupovali pro vaše děti. Naší malé budou 2 roky a chceme jí koupit postel, ale je jich tolik, že nevím jakou. vím, že chci aby měla určitě jednu zábranu, aby nám v noci nespadla, ale jaký rozměr jestli koupit menší větší fakt nevím. můžete mi prosím poradit? děkuji a hezký den

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 07.01.17 13:09

Mame normalni postel s dokoupenou zabranou.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 07.01.17 13:09

Obe deti sli do velke postele kolem 18 mesicu, starsi potom ve 3 letech nahoru na palandu. Meli jsme prenosnou zabranu z lidlu.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 13:09

My koupili na druhé narozeniny masivní dřevěnou postel, už rozměr pro dospělého, má zábranu která se dá sundat… nemůžu si to vynachválit

cacharele
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 07.01.17 13:09

Tak zalezi na prostoru. My máme klasickou postel se zabranou.

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 07.01.17 13:11

Normální jednolůžko se zábranou. Ty mezirozměry mi přijdou naprosto k ničemu :nevim:

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 07.01.17 13:12
@Adelka951 píše:
Obe deti sli do velke postele kolem 18 mesicu, starsi potom ve 3 letech nahoru na palandu. Meli jsme prenosnou zabranu z lidlu.

Hustý, já bych toho našeho nahoru dát určitě nemohla. 8o :lol:

lecijasek
Závislačka 3903 příspěvků 07.01.17 13:14

@Markéta456 to záleží na prostoru. Holky měly malý pokojík a palandu jsem v tomhle věku nechtěla riskovat. Takže měly 160×70cm sniglar z ikea. Spokojenost. Postel měla zábranu a oproti klasické byla nízká, takže se jim tam dobře lezlo a cítily se tam dobře. Ale pokud bych měla dost místa, tak bych šla rovnou do velké. Teď už mají klasické velké postele z masivu http://www.postele-palandy.cz/postele-aja.php Mladší má tedy pro jistotu ještě zábranu. Starší už ne.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 13:18

Normální jednolůžko s rozměry pro dospělé(90×200)Plus zábranu.
Ty rostoucí jsou zbytečné.
Aspoň se mu pak nemusí dospělácká kupovat.

lecijasek
Závislačka 3903 příspěvků 07.01.17 13:18
@Tunrida píše:
Normální jednolůžko se zábranou. Ty mezirozměry mi přijdou naprosto k ničemu :nevim:

no já bych řekla, že ty mezirozměry jsou super, když máš malý prostor a 2 klasické postele bys musela řešit palandou. Tyhle menší se vejdou a vydrží tak do 6 let a potom už jsou děti zase dost zralé na palandu ;) A nebo se sežene větší bydlení, což je tedy lepší varianta.

Ornwen
Závislačka 4529 příspěvků 07.01.17 13:20

Mame velkou, vyssi a se zabranou. Je to ok.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 13:21

U dcery jsme koupili kratší postel v ikeii a časem jsme litovali, když byla nemocná, tak jsme se tam moc nevešli a nebo když spala s námi tak ten druhý se do její postele nevlezl. Synovi jsme koupili v 1,5 roce velkou masivní postel s boční zábranou a jsme spokojení. Takže asi bych volila určitě klasickou postel.

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 07.01.17 13:28
@lecijasek píše:
no já bych řekla, že ty mezirozměry jsou super, když máš malý prostor a 2 klasické postele bys musela řešit palandou. Tyhle menší se vejdou a vydrží tak do 6 let a potom už jsou děti zase dost zralé na palandu ;) A nebo se sežene větší bydlení, což je tedy lepší varianta.

Tak je fakt, že prostor teda řešit nemusím no.

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 07.01.17 13:40

Jak psano vyse, zalezi na prostoru. My sli do 160×70 z Ikea, kvuli vetsi bychom museli dost prekopat pokojik, takze to nechavame az s nastupem do skoly, to bude treba tak jako tak. Tudiz na tech pet let jsem klidne mezirozmer vzala a rozhodne nelituju, je tam takova mene ztracena a hlavne ma v pokoji mnohem vic prostoru na hrani. V pripade nutnosti se tam vejdem, jsme mali, ale my tam nikdy pul noci netravili, aby nam to nejak dramaticky vadilo. Proste v nasem pripade pozitiva jasne prevladaji, ale to si musis zhodnotit sama dle sve situace.

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 07.01.17 14:04

@Markéta456 normální velikost (je to i praktičtější, když jdu spát k němu, že) a dokoupená zábrana. u zábrany jen pohlídat, aby pod ní neprostrčil hlavu nebo tak, stejně je dobré tam ale dát mantinel (malý se točí a strká tam nohy atd… tak mantinel tomu zabrání).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >