Panel, deska za TV na stěnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nela_Bobina
Stálice 68 příspěvků 09.01.17 14:11
Panel / deska za TV / na stěnu

Ahoj, hledám inspiraci jak naložit se stěnou po které jsou tažené kabely od TV, zásuvky a TV krabička. Nainstalovali jsme TV na stěnu na ohebný držák, ale potřebovala bych nějak vyřešit místo pod a vedle TV. Líbí se mi desky na zdi, ale stále mě nenapadá nic, co by vypadalo pěkně (vedle TV vedou navíc stoupačky od topení). Jak to máte vyřešené u Vás doma? Můžete přidávat fota pro insporaci. Děkuji :)

Reakce:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 09.01.17 14:16

Kamarádi mají kabely od televize schované ve skříňce kterou jim truhlář udělal na míru kolem držáku, je matně bílá a krásně splývá s omítkou za televizí, ale bylo to docela drahé řešení, když jsem se ptala, tak cca 3 tisíce. Radši jsem se smířila s tím, že pod televizí koukají zásuvky.

Nela_Bobina
Stálice 68 příspěvků 09.01.17 14:38

@Heivka děkuji, já právě skřínku nechci, ale 3 tis. jsou ještě unosné…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >