Reklama

Panel, deska za TV na stěnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nela_Bobina
Stálice 68 příspěvků 09.01.17 14:11
Panel / deska za TV / na stěnu

Ahoj, hledám inspiraci jak naložit se stěnou po které jsou tažené kabely od TV, zásuvky a TV krabička. Nainstalovali jsme TV na stěnu na ohebný držák, ale potřebovala bych nějak vyřešit místo pod a vedle TV. Líbí se mi desky na zdi, ale stále mě nenapadá nic, co by vypadalo pěkně (vedle TV vedou navíc stoupačky od topení). Jak to máte vyřešené u Vás doma? Můžete přidávat fota pro insporaci. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2962 příspěvků 09.01.17 14:16

Kamarádi mají kabely od televize schované ve skříňce kterou jim truhlář udělal na míru kolem držáku, je matně bílá a krásně splývá s omítkou za televizí, ale bylo to docela drahé řešení, když jsem se ptala, tak cca 3 tisíce. Radši jsem se smířila s tím, že pod televizí koukají zásuvky.

Nela_Bobina
Stálice 68 příspěvků 09.01.17 14:38

@Heivka děkuji, já právě skřínku nechci, ale 3 tis. jsou ještě unosné…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama