Zabouchnutá do spolužáka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajkapajka
Nováček 4 příspěvky 29.10.15 20:37
Zabouchnutá do spolužáka

Ahoj. Mám takový problém. Studuji posledním rokem Vyšší odbornou školu. Tento poslední rok nás rozdělili do jiných tříd a máme tudíž nové spolužáky. Zabouchla jsem se do jednoho kluka ze dvou, co máme ve třídě.. Dříve se mi nějak nelíbil, co jsem ho znala od vidění. Jenže teď, když ho vidím nebo pozdraví či se na mě usměje nebo podívá, tak jsem uplně mimo. Přitom o něm moc nevím, ani jestli má přítelkyni. Jen vím, že chodí na praxi do podobného zařízení jako já. Také netuším, jestli se mu třeba líbím nebo mě bere jako ostatní holky. Nerada bych také, aby se všichni dozvěděli, že po něm jedu. Bohužel jsem taková, že se neumím moc usmívat a tím dát najevo zájem. Spíše koukám a pak třeba uhnu pohledem.. Občas mi přijde, že se na mě dívá jinak než na ostatní.. Třeba si to jen namlouvám. Vůbec nevím, co s tím.

Reakce:
Petule030
Kelišová 5966 příspěvků 29.10.15 20:44

Nezlob se, ale tohle mi přijde spíš jak na ZŠ :mrgreen: Prosím tě, tak si s ním o přestávce zajdi promluvit. Můžeš navrhnout třeba procházku, kafe,… Nemáš co ztratit, ne? ;)

Andelska divka
Stálice 76 příspěvků 29.10.15 20:54

Tak mu koukej dál upřeně do očí a hlavně déle a vypozoruj, jestli ti pohledy opětuje. Aspoň toto udělat musíš, abys věděla, jestli na tebe taky reaguje. Jestli se nepochlapí, budeš muset udělat první krok ty :nevim:

Náměsíčná
Závislačka 4507 příspěvků 29.10.15 21:03

Zeptej se ho kam chodí pařit. Zítra je pátek tak tam můžeš taky zajít.

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 29.10.15 21:03
:roll: :roll: :lol: :lol:
Aletheia
Kelišová 6336 příspěvků 29.10.15 21:09

VOŠ, takže je to 21? 22? A řešíš tohle? 8o

Hele normálně za ním zajdi, třeba s něčím do školy a uvidíš jestli bude ochotný nebo naopak tě odbude. Tím se dost vyjasní.

Příspěvek upraven 29.10.15 v 21:11

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.15 21:10
@ajkapajka píše:
Ahoj. Mám takový problém. Studuji posledním rokem Vyšší odbornou školu. Tento poslední rok nás rozdělili do jiných tříd a máme tudíž nové spolužáky. Zabouchla jsem se do jednoho kluka ze dvou, co máme ve třídě.. Dříve se mi nějak nelíbil, co jsem ho znala od vidění. Jenže teď, když ho vidím nebo pozdraví či se na mě usměje nebo podívá, tak jsem uplně mimo. Přitom o něm moc nevím, ani jestli má přítelkyni. Jen vím, že chodí na praxi do podobného zařízení jako já. Také netuším, jestli se mu třeba líbím nebo mě bere jako ostatní holky. Nerada bych také, aby se všichni dozvěděli, že po něm jedu. Bohužel jsem taková, že se neumím moc usmívat a tím dát najevo zájem. Spíše koukám a pak třeba uhnu pohledem.. Občas mi přijde, že se na mě dívá jinak než na ostatní.. Třeba si to jen namlouvám. Vůbec nevím, co s tím.

rekni mu to vse na rovinu a zeptej se ho jakypak copak :pankac: :D

Petule030
Kelišová 5966 příspěvků 29.10.15 21:18

Já jsem taky byla vždycky nesmělá, ale asi tak od 17ti vím, že uhýbavý pohled kluka moc neosloví. Třeba ho ani nenapadne, že zrovna s tebou by měl hodit řeč. Klidně na něj čuč dál, ale až se podívá, tak neuhni! Třeba se na něj mile usměj :) Skvěle to obdourává rozpaky ;)

kaja00
Extra třída :D 13578 příspěvků 29.10.15 21:24

:lol: Hezky se na něj usměj a zajdi za ním a popros ho, jestli by ti nevysvětlil látku, kterou probíráte, podle toho bych se zařídila a pozvala ho na kafe, třeba :)
Hodně štěstí, chápu tě, také jsem nesmělá, ale ty to zvládneš, budu držet palce :palec:

neanonymní
Kecalka 460 příspěvků 29.10.15 21:34

Spolužáka jsi tu řešila už vloni: https://www.emimino.cz/…beda-176221/

ajkapajka
Nováček 4 příspěvky 29.10.15 22:08

Ne, 23:)

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 29.10.15 22:21
@neanonymní píše:
Spolužáka jsi tu řešila už vloni: https://www.emimino.cz/…beda-176221/

gól :palec:

Kotatko03