Začala jsem brát Utrogestan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
untoldnecessaryevil
Povídálka 43 příspěvků 22.04.19 17:28
Začala jsem brát Utrogestan

Dobrý den, beru již 2 měsíc Utrogestan 3cps denně a jsem po nich hrozně unavená, nic mě nebaví.. taková otrávená vším :? tak se chci zeptat na Vaše zkušenosti, zda Vám to pomohlo srovnat menses či to pomohlo k miminku.
Také se bojím že po vysazení menses zas nebude.
Předem děkuji za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 17:32

@untoldnecessaryevil Já Utrogestan měla až v těhotenství, takže nepomůžu se zkušeností před. Ale příznaky jsem měla dost podobné. Bylo mně špatně, nechutenství a celkově to bylo na nic :( Trošku se to zlepšilo, když jsem ho zaváděla. A jakmile jsem přestala brát, tak to přestalo. Takže to asi nebylo těhotenstvím.

Jinak k miminku mně pomohl spíš Gynex a hlavně neuvěřitelně hormonální joga. Po pár cvičení mně MS přišla a pak už pravidelně.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 22.04.19 18:09

Taky ho beru až teď v tehu a jsem jak kdybych měla permanentně kocovinu :roll:, ale to co popisuješ je v častých nežádoucích účincích… Snad bude brzy líp

Petule030
Kelišová 5890 příspěvků 22.04.19 18:40

Polykáš nebo zavádíš? Já kdysi na spravení cyklu jedla a měla jsem hrozné motání hlavy a únavu. Myslela jsem si asi týden, že na mě leze nějaká nemoc. Lékař ti může napsat i něco jiného, prober to s ním.

Michaela02993
Závislačka 3390 příspěvků 22.04.19 18:56

Měla jsem na srovnání cyklu po samovolném potratu a ještě ten měsíc co jsem utrogestan nasadila, jsem 4 dny před vysazením měla pozitivní test a dal jsem ho brala až do konce prvního trimestru. Pokud tablety zavádíš, snížíš tím vedlejší účinky ale i tak jsou docela silné :D

Kaci89
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 22.04.19 19:06

Ja ho taky mela az v tehotenstvi a pritel ho nazyval dabluv cipek. :mrgreen: prej jsem byla strasna, leyz jsem ho uzivala

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23364 příspěvků 22.04.19 19:16

@untoldnecessaryevil brala jsem v těhotenství a teda nic moc. Hlavně ta únava, vzala jsem si ho, do půl hodiny rána palicí do hlavy a musela jsem jít spát. U prvního to bylo jedno, to jsem byla doma, ale u druhýho v práci celkem nic moc.

untoldnecessaryevil
Povídálka 43 příspěvků 22.04.19 21:10

@Petule030 on mi ani neřekl jestli mám zavádět nebo polykat :nevim: Říct mu můžu cokoli, ale s ničím nic nedělá.. Tohle začal trochu řešit protože to měl písemně doporučené z nemocnice z ambulance kde jsem skončila s prasklou gystou protože ten můj mi říkal že žádné nemám a já si furt říkala proč mě tlačí podbřiško až se stalo tohle.. A nemůžu najít jiného, všude plno :,(

untoldnecessaryevil
Povídálka 43 příspěvků 22.04.19 21:11

@Michaela02993 polykám, ale asi začnu zavádět.. ani mi neřekl zda zavádět či polykat.

untoldnecessaryevil
Povídálka 43 příspěvků 22.04.19 21:13

@lleennttiillkkaa no právě to mám taky.. je to šílené jak hned vytuhnu.. mám i migrény a jsem otrávená ze všeho.. ještě zkusím zavádět místo polykat :nevim:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23364 příspěvků 22.04.19 21:19

@untoldnecessaryevil já ráno polykala a večer zaváděla. Po polykání to nebylo tak zlé, takže jsem v práci přežila.

Petule030
Kelišová 5890 příspěvků 22.04.19 21:19

@untoldnecessaryevil Zkus zavádět, třeba to bude lepší. Jinak zkus dokola obvolávat lékaře, jestli se jim neuvolnila kapacita pro nové pacientky. Jestli jsem to pochopila, tak bereš ten Utrogestan kvůli podpoře udržení případného těhotenství?

untoldnecessaryevil
Povídálka 43 příspěvků 22.04.19 21:21

@Petule030 utrogestan beru kvůli srovnání cyklu prý.. a že by to mohlo pomoct k těhotenství

Michaela02993
Závislačka 3390 příspěvků 22.04.19 21:31

@untoldnecessaryevil mě řekl dr rovnou ať si vyberu sama jestli zavádět nebo polykat a že u zavádění se vedlejší účinky snižují ale i tak jsou, jen v mírnější formě. Já byla prvních 14 dní jak po ráně palici a vždy jsem ho zavedla až když jsem syna odvezla do školky, jinak bych byla nepoužitelná. No a pomoct k těhotenství by mohl, ale není to 100%

Elessa
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 22.04.19 22:38

Utrogestan jsem brala na udrzeni tehotenstvi. Nebrala jsem ho peroralne, vkladala jsem. Doktor rikal, ze kdyz se bere perorarne, jsou nezadouci ucinky castejsi. Byla jsem hodne unavena a bez energie, ale prikladala jsem to spis tomu tehotenstvi. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama