Začíná pochybovat

Anonymní
8.6.15 19:58

Začíná pochybovat

Dobrý večer,
partner mi dnes napsal sms, že začíná pochybovat jestli má náš vztah budoucnost. Vůbec nevím jak na to reagovat. Ráno jsem se pohádali, protože jsme začali cvičit a on mi tvrdil, že mi to bude platit. Když už mám zájem sama a ví, že peníze nemám navíc, tak mi řekl že mi donese činky. Řekla jsem mu, že jak už chci sama od sebe tak couvá s placením. Naštval se, že jsem nevychovaná jak si o to říkám a řekl že jsme krá.a.To jsem mu řekla, že vychování nemá on. Předtím byl tři dny pryč a to mi psal, jak je škoda že tam nejsem taky a že příště pojedeme spolu, když přijel tak mě pořád pusinkoval atd.
Mám to brát vážně ten jeho výrok? Protože já mám v plánu to ignorovat, dřív jsme se hádali hodně a na to už nervy nemám..
Peníze mi jinak nikdy nevyčetl, já mám příjem nízky a on vysoký

Jsme spolu 3,5 roku

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
8.6.15 20:03

Dle mě má už jinou! Protože chlap, když napíše, že začíná pochybovat, je v tom 100% jiná. A ty hádky jsou jen důvod k tomu, aby on si omluvil, že tě opustí kvůli jiné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
8.6.15 20:04

Nechci být zlá, ale mě připadá, že přítel s tím zvířetem měl pravdu. On je nevychovaný, ale tvoje chování se mi taky nelíbí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
8.6.15 20:07

Z tvého psaní mám stejný dojem jako @Blekota - že někoho má.

Rozhodně bys to, že ti nadává do krav a navíc zcela neoprávněně, ignorovat neměla. Máš přeci svoji cenu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 20:08

Vykasli se na nej a ignoruj. Bud prileze nebo ne. Ale bud pripravena na vsechno radeji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20901
8.6.15 20:09

Jestli máš ignorovat, že tě nazval krávou? Jistě - to je přeci úplně normální láskyplné oslovení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 20:11

Ignorace, mysleno nepsat mu - nevolat mu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.15 20:13
@caacorka píše:
Ignorace, mysleno nepsat mu - nevolat mu…

Jj takhle jsme to myslela,ignorovat tu smsku

@Blekota píše:
Dle mě má už jinou! Protože chlap, když napíše, že začíná pochybovat, je v tom 100% jiná. A ty hádky jsou jen důvod k tomu, aby on si omluvil, že tě opustí kvůli jiné…

Já si nemyslím, že má jinou..Telefon nechává ležet, i mu čtu smsky. U telefonu víc není a jsme spolu často a opravdu mi to k němu nejde, rozešel by se hned, to jsem si jista

• Nahlásit
  • Citovat
20901
8.6.15 20:15
@Anonymní píše:
Já si nemyslím, že má jinou..Telefon nechává ležet, i mu čtu smsky. U telefonu víc není a jsme spolu často a opravdu mi to k němu nejde, rozešel by se hned, to jsem si jista

To je strašně trapný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 20:17
@Anonymní píše:
Já si nemyslím, že má jinou..Telefon nechává ležet, i mu čtu smsky. U telefonu víc není a jsme spolu často a opravdu mi to k němu nejde, rozešel by se hned, to jsem si jista

Pokid je to tak jak pises a jsi si jim jista, tak ted - Chce te potrapit… chce te podusit… klasicka reakce chlapa, slabocha, ktery se neumi chovat k zensky… a on ze je vychovany? Kdyby byl, tak si nejdriv desetkrat rozmysli co ti rekne, nez to z huby vypusti!!! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.15 20:17
@hanka.br. píše:
To je strašně trapný.

Samozřejmě když on chce-myslela jsem to tak, že nepatří k mužům co mají na telefoně heslo

• Nahlásit
  • Citovat
8.6.15 20:24
@Blekota píše:
Dle mě má už jinou! Protože chlap, když napíše, že začíná pochybovat, je v tom 100% jiná. A ty hádky jsou jen důvod k tomu, aby on si omluvil, že tě opustí kvůli jiné…

sdilim nazor. bohuzel mam stejnou zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
8.6.15 20:25

Chce ti prinest cinky a tobe to je malo?! Da se cvicit doma a muzes mit radost, ze alespon neco pro tebe chce udelat. Treba ma ted nejake problemy a ty mu vyctes, ze ti ted nechce zaplatit fitko. Tak si ho zaplat sama!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8209
8.6.15 20:35

Tak když pominu to nazvání zvířetem, které jsem v životě v partnerství nezažila a neumím si představit (ovšem podle mnohých příspěvků na emiminu to je v některých vztazích pomalu norma), tak si myslím, že ta jeho pochybnost mohla opravdu být způsobena tvou reakcí na to, že činky doma jsou ti málo a trváš na slíbeném zaplaceném cvičení. Jestli jste se i předtím hádali, a tys mu teď v podstatě vyčetla, že je držgrešle, a máte velmi rozdílné příjmy, tak v něm začalo hlodat, jestli doma nemá hádavou zlatokopku. Nebo si jen uvědomil, že s někým se srovnatelnými příjmy by toto řešit nemusel. Já ho neomlouvám, nadávky jsou neomluvitelné, ale na druhou stranu si lásku nevynutíš, a jestli se tři a půl roku hádáte, tak to asi moc perspektivní není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18651
8.6.15 20:39

Hlavně si to nezapomeňte všechno pěkně vyříkat přes sms nebo facebook. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu