Manžel by pořád pařil

Anonymní
6.6.15 22:20

Manžel by pořád pařil

Už jsem z manžela nešťastná, poslední dobou má pořád nějaké akce, z práce, narozeniny kámošů a tak. Dnes přijel z chaty, kde pařily do rána a slíbil, že večer dáme film a pak si to rozmyslel a žel zase na pivo. To už jsem mu řekla, že to snad přehání, navíc, když máme nemocné dítě, že bych ho tu potřebovala a on na to, že je celé dny v práci a víkend si chce užít. Je mu přes 30, napařeno má už dost, ale stále to upřednosťnuje před rodinou, chce se mi brečet, s náma se nudí a má to jako povinnost se o malýho starat. Vím, že se nedá ho donutit být s náma, když nechce, ale takhle už mě to nebaví, já skoro nikam nechodím, protože vždy do toho něco přijde, a hlavně to nevyhledávám i když mě taky akce baví, ale sakra mám jednou rodinu a nejsem jak utržená ze řetězu, on si to vůbec neuvědomuje. Co mám s ním dělat? Promluvit si nejde, hned začne útočit na mě, proč taky nejdu atd. Jenže nemocnýho prcka tu fakt nenechám a navíc manžel usne a neví o světě, tak mu ho ani nechci svěřovat zdravýho:(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lana Lanová
6.6.15 22:22

Ahoj zakladatelko, a on byl takový pařmen už když jste se poznali, nebo ho to chytlo až teď?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.15 22:24

Byl takový, pak to trochu opadlo a už tak měsíc paří zase a má naplánové skoro celé prázdniny…Měl by držet dietu kvůli zdravotním stavu a nepít a kašle na to..

• Nahlásit
  • Citovat
Lana Lanová
6.6.15 22:38
@Anonymní píše:
Byl takový, pak to trochu opadlo a už tak měsíc paří zase a má naplánové skoro celé prázdniny…Měl by držet dietu kvůli zdravotním stavu a nepít a kašle na to..

Takže jeho „výchozí nastavení“ je pařmen… S tím ty asi moc neuděláš, možná bys mohla zkusit prohodit vaše role, ale to většinou maminky (z oprávněného strachu o dítě :lol: ) odmítají - tím chci říct, že tím, jak ty se staráš a nikam nechodíš, on ví, že doma bude postaráno i bez něj… A jak píšeš, že má naplánované skoro celé léto, radil se s tebou? Máte společné plány?

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.15 22:38

Já mám doma něco v bledě modrém :cert:, takže ti rozumím. Radu bohužel nemám. Jak utrženej z řetězu byl, když jsem byla těhotná. Naštěstí co máme dítě, tak se snaží to trochu omezovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
6.6.15 22:46

A to, že máté dítě nemocné, ale manžel se mu nevěnuje kvůli toho, že si chce užít… WTF?! To je teda síla, bych se docela obávala budoucích problémů. Je na něj jinak spoleh?

• Nahlásit
  • Citovat
7629
6.6.15 23:15

Kdo chce kam..mas parmena smir se a doufej, ze to lety prejde. nejlepsi lek je rozdelit si dny, videndy- tento tyden ja, druhy ty. muj nepari, ale chce se taky vetrat. jednou on, jednou ja. znas ti hlasku, ze dite je obou? tak si ji uvedom a uplatni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
6.6.15 23:17

@Lana Lanová promin, asi se zastanu chlapu.ale co bude platny chlap u nemocneho decka co chce stejne jen mamu??? jako ze bude fucet v obyvaku a obcas mu vrazim jecici dite do naruce co cchce stejne za mnou? :roll: Boze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
6.6.15 23:27
@svycarka píše:
@Lana Lanová promin, asi se zastanu chlapu.ale co bude platny chlap u nemocneho decka co chce stejne jen mamu??? jako ze bude fucet v obyvaku a obcas mu vrazim jecici dite do naruce co cchce stejne za mnou? :roll: Boze…

No a co bude ženské platný chlap, na kterýho se může spolehout, že :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7629
6.6.15 23:34

„@Lana Lanová“spolehnot v cem? v cem ji bude momentalne Doma prospesny? ja vim co musim s ditkem delat, ja k nemu v nemoci musim vstat a ikdyz je tata Doma je mi to prd platne- decko chce za mnou. takze v cem je mi oporou? ze me obejme v naruci s placicim ditetem a rekne mi - nejsi na to lasko sama? ale no taaak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
6.6.15 23:44
@svycarka píše:
„@Lana Lanová“spolehnot v cem? v cem ji bude momentalne Doma prospesny? ja vim co musim s ditkem delat, ja k nemu v nemoci musim vstat a ikdyz je tata Doma je mi to prd platne- decko chce za mnou. takze v cem je mi oporou? ze me obejme v naruci s placicim ditetem a rekne mi - nejsi na to lasko sama? ale no taaak…

každý to máme nastavené jinak :P ale opravdu se nebudu zastávat člověka, kterej jde pařit, když jeho partner skáče kolem nemocného dítěte; i když i to může mít do budoucna pro vztah (i jeho opuštění :lol: ) různé benefity

• Nahlásit
  • Citovat
7629
6.6.15 23:54

@Lana Lanová asi ano ja pozuzuji dle sveho muze. poslu ho, protoze mi Doma nebude platny. ikdyz on by klidne zustal..ja nestavim prioprity vztahu na malichernostech, ze nezustal se mnou u nemocneho decka kdyz vim, ze maka a volno si zaslouzi, vynahradi mi to dalsi den. postara se, pochova, uvari. pokud ma zakladatelka pariciho lempla- nu :nevim: co rici? zase jedna co doufdala, ze se svatbou zmeni. A pokud ma jeste uvazujiciho muze se zdravym a odpovednym pristupem k rodine, pak by mel jiste pochopit, kdyz mu zena rekne, ze o u nemocneho ditete potrebuje :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14974
7.6.15 00:03

Tak ja teda chlapa nepotrebuju nikdy vic, nez kdyz je dite nemocne. Prave proto, ze se od ditete neodtrhnu, je to unavne, tak muz zastane vse okolo, pripadne pohlida nemocne dite. Mam v okoli chlapy, co sice po vecerech koupou, zajdou ven s kocarkem, to ja neznam, ale zas jdou s klidem chlastat, kdyz ma dite vysoke horecky, to bych fakt neprekousla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
7.6.15 00:04

@svycarka však v pohodě, tvůj názor beru a rada, kterou si tady zakladatelce psala, se mi zamlouvá, jenže na aplikaci podobně vyrovnaného vztahu musejí být dva, jenže když je jeden z nich často v trapu a obecně o zodpovědnosti by se tady asi dalo spekulovat do rána, je potom každá rada (v danou chvíli, za stávajích podmínek a přístupu obou) marná… nechci odbočovat od tématu zakladatelky, ale emimino se v posledních týdnech stává takovou moji bezplatnou antikoncepcí :lol: :?

• Nahlásit
  • Citovat
6639
7.6.15 07:05

Asi bych mu řekla, jaké benefity má, že žije s tebou (večeře, spokojené dítě, utváření domova, kam se jistě rád vrací, tvoji lásku a péči). Jaké benefity máš ty (nosí domů peníze),, nicméněti nepomůže a není na něj spoleh, peníze dokážeš získat i jinak, takže čistě matematicky, není přínosem, ale další zátěží, měl by se zamyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama