Zácpy v jiném prostředí

Anonymní
30.10.19 19:00

zácpy v jiném prostředí

Ahoj, mám nepříjemný problém, který je fakt už na chocholouška. Již dříve mi byl diagnostikován dráždivý tračník. Jde o to, že když jsem doma (u rodičů) - je mi 20, tak se zažíváním nemám vůbec žádné problémy a ráno se normálně vyprázdním. Jakmile ale odjedu do bytu, který máme s přítelem, chytne mě tračník. A vyprazdňování je neúplné, stolice hodně tuhá, ze dne na den se to uplně přepne. Jím hodně ovoce a zeleniny, vyvážená jídla, 3l vody denně a stejně s tím mám ve společném bytě potíž.
Nutno říct, že každé ráno tu jsem sama, přítel odjíždí už v 5h ráno, takže mám klid, ale zkrátka asi nějak pracuje podvědomí. V praxi to vypadá pak tak, že ve čtvrtek prchám rychle k rodičům, protože vypadám jak ve 4. měsíci těhotenství a přece to takhle nejde do nekonečna. V našem novém bytě jsme už čtvrt roku a stejně jsem si asi nějak nezvykla.
Mám tento studentský byt prostě zafixovaný s problémy se zažíváním.
Nějaké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2055
30.10.19 19:21
@Anonymní píše:
Ahoj, mám nepříjemný problém, který je fakt už na chocholouška. Již dříve mi byl diagnostikován dráždivý tračník. Jde o to, že když jsem doma (u rodičů) - je mi 20, tak se zažíváním nemám vůbec žádné problémy a ráno se normálně vyprázdním. Jakmile ale odjedu do bytu, který máme s přítelem, chytne mě tračník. A vyprazdňování je neúplné, stolice hodně tuhá, ze dne na den se to uplně přepne. Jím hodně ovoce a zeleniny, vyvážená jídla, 3l vody denně a stejně s tím mám ve společném bytě potíž.
Nutno říct, že každé ráno tu jsem sama, přítel odjíždí už v 5h ráno, takže mám klid, ale zkrátka asi nějak pracuje podvědomí. V praxi to vypadá pak tak, že ve čtvrtek prchám rychle k rodičům, protože vypadám jak ve 4. měsíci těhotenství a přece to takhle nejde do nekonečna. V našem novém bytě jsme už čtvrt roku a stejně jsem si asi nějak nezvykla.
Mám tento studentský byt prostě zafixovaný s problémy se zažíváním.
Nějaké rady?

Zvykneš si.Jak píšeš, pracuje podvědomí. Drazdivy tračník jsem měla x let.Od porodu je to víceméně ok, jen třeba na dovolené nejdu.Vim o čem píšeš. Za mladých let jsem 3× během pár měsíců měnila byt a nešlo to a nešlo. Casem se to upravilo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
30.10.19 20:20

Můžeš zkusit homeopatika Lycopodium 9ch, mě to pomáhá na dovolené, jinak za mlada jsem měla úplně stejný problém, bylo to šílený. Ještě mi pomáhalo běhání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
31.10.19 07:12

Jo behani je fajn, to mi taky pomaha. Ale jinak si proste musis zvyknout. Ja nez si zvykla v novem byte, tak to bylo utrpeni, nafoukla jak balon, krece, neustaly litani na zachod jestli uz to pujde a furt nic. Zvykla jsem si az po nekolika mesicich, takze nezbyva nez zatnout zuby a vydrzet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat