Reklama

Zacuchané vlasy nevím jak dál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 02:52
Zacuchane vlasy nevím jak dál

Ahoj už jsem fakt zoufalá.. :,( od jistý doby vůbec nevím proč prostě z ničeho nic :roll: se mi cuchaji vlasy…pořádně to rozcesu skoro bych u toho brecela :( A druhý den se vyspím a je to tu zas…už jsem vystřídala i sampon kondicioner mám taky a furt dokola :roll: nechci to stříhat dlouho jsem čekala až narostou..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

HyeRi
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 04:44

Tak to také znám. Zkus jiný šampón a kondicionér. Některý opravdu cuchá vlasy. Mamka si kupuje BIONE medový šampon i kondicionér. Taky se jí cuchaly vlasy, ale po tomhle už ne.

Micaella22
Kecalka 164 příspěvků 23.08.18 05:07

Me se vzdycky zacnou takhle cuchat i vic mastit, kdyz jsem nebyla dlouho na strihani. Pomuze mi alespon 1cm a zas na 3m je klid. A jako bonus blby vlasy mam po Balea z DM.

smutná máma
Závislačka 4867 příspěvků 71 inzerátů 23.08.18 06:21

já to samé zrovna řeším u malé dcerky.Říkám si, jestli to není tím suchem a prachem co je teď ve vzduchu. My používáme rozčesávačač z Avonu. Něco to rozčeše, ale je to zkuš.
Taky jsem ještě přišla na to, že když jí udělám copánky, tak večer jen rozmotáme a je klid

HyeRi
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 06:35

@smutná máma
Je to hlavně s tím suchem, neteř má dlouhé vlasy a pokud je nezapleteme, má je zacuchané.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 23.08.18 06:37

vlasy se nejvíc cuchaji, kdyz jsou poničené - suché, roztrepene. tady jsou opravdu na místě nůžky- stačí zastrihnout konecky, 1-2 cm, vlasy zase dorostou (a většinou po takové pravidelné údržbě rostou lépe a rychleji). samozřejmě muzes zkusit kosmetiku, ale to je jen nouzové řešení. dobre jsou treba bezoplachove oleje na konecky.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 23.08.18 06:41

to mám teď poslední tři měsíce, každé česání nefalšovaně bolí :roll: asi opravdu tím suchým počasím, dávám si ně malinko oleje, pak se to líp češe.. ale já teda měla cuchací vždycky, i když se učešu a budu stát bez hnutí na dokonalém bezvětří, tak se do dvou minut zase zcuchají :lol:

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 23.08.18 06:43

Doporučuji masku gestil wonder.

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 23.08.18 06:52

Dcerce se také vlasy jednu dobu cuchaly. Změnila jsem šampon a je to již v pořádku.

Moise
Hvězda diskuse 35452 příspěvků 23.08.18 06:59
@Anonymní píše:
Ahoj už jsem fakt zoufalá.. :,( od jistý doby vůbec nevím proč prostě z ničeho nic :roll: se mi cuchaji vlasy…pořádně to rozcesu skoro bych u toho brecela :( A druhý den se vyspím a je to tu zas…už jsem vystřídala i sampon kondicioner mám taky a furt dokola :roll: nechci to stříhat dlouho jsem čekala až narostou..

Nechat ustřihnout alespoň pár cm.
Tohle se děje dost často malé dcerce, jak jí konce začínají slábnout, začínají se jí vlasy cuchat do chucvalců. Stačí ustřihnout fakt třeba 2 cm

terien
Kelišová 7472 příspěvků 23.08.18 07:01

Zastřihnout konečky, dávat masku a na noc lehce zaplést.

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 23.08.18 07:02

Nevím jak ne cuchani, nestává se mně to. Ale rozčesávam tangle Teezerem a jde to perfektně

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 23.08.18 07:23

mě se taky hodně cuchtají vlasy. Po výměně X šamponů a kondicionerů mi nejlíp pomáhá Cien Oil Care (z Lidlu), stojí pár kaček a pomáhá. 

Linduš91
Kecalka 175 příspěvků 23.08.18 07:33

Já si před každým rozčesáváním postříkám vlasy bezoplachovým kondicionérem. Bez toho ani ránu, nemám vůbec šanci je rozčesat 8)
Z masek mi pomohly různé SOS vlasové péče, myslím že např. z DM ta jejich značka. Ale nedávat ke kořínkům, jinak je to ještě tentýž den mastné :)

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 23.08.18 07:36

Kupuji si rozcesavadlo. Vetsinou pro deti - maji “ruzove” treba v dm. Pusobi velmi dobre. Ale zastrihnout take doporucuji. Staci jen konecky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama