Jak vymalovat k tapetě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helll
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.08.18 21:29
Jak vymalovat k tapetě?

Ahoj holky, dcery si vybraly tuto tapetu na jednu stěnu…

https://www.posters.cz/…pegas-v37766

Jak vymalovat další stěny? Ta teď kde bude tapeta bude volná… Na druhe štěně bude poschodova a pod oknem stoly.. Tento nábytek mám bílý.

Moc děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 22.08.18 21:34

@Helll Určitě bílou. Jinak se jim bude motat hlava. :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 22.08.18 21:38

No nazdar :lol: rozhodne bile

Helll
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.08.18 21:39

@Litta
Pořád si nejsem 100% jistá tou tapetou

Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 22.08.18 21:42

@Helll Kolik jim je? Jako je to brutál a já bych si to domů nedala, ale jestli se jim to zalíbilo a chcete jim to dopřát, tak však to můžete za pár let (doufejme, že let a ne týdnů :lol: ) předělat. :nevim: Ale už bych k tomu fakt zbytek nechala co nejmírnější. A taky univerzální, až to budete měnit.

Helll
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.08.18 21:46

@Litta
Dcery mají 3 a 6… A myslíš, že světle růžová.. Zda se mi když bude bílá stěna a bílá patrovka bude to blbé…

Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 22.08.18 21:48

@Helll No to mi právě přijde, že bude moc. Budou si připadat jak zapadlé v cukrové vatě. Ono se jim to na první pohled na obrázku třeba líbí, ale něco jiného je na velké ploše a být tím obklopen. :nevim: Předpokládám, že tam budou mít spoustu hraček a doplňků, ono to nebude bílobílé. Z koní bych doma snesla asi jen tuhle: https://www.posters.cz/…y-kun-v32523 – ale umím si představit, že malým holčičkám už po tom růžovém výběru nic vkusnějšího nevnutíte. :mrgreen:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 22.08.18 21:50

@Helll já bych volila taky bílou,protože ta tapeta je prostě nářez! Na druhou stranu,myslím,že holky jsou tak malé,že se jim to bude líbit dlouho. Za 5 let už bych to nedělala. Nakup spíš světle růžové doplňky,jako je povlečení,pol­štáře,nebo přehoz přes postel. Aby to tu postel opticky oddělilo,ale stěny fakt bílé!!!

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 22.08.18 21:52

To budou malé holčičky že jo? Já bych se nebála bílé, šedé. Něco neutrálního. :mavam:

Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 22.08.18 21:56

@Ebbi77 Jo, šedá by to hezky utlumila. :palec: Osobně se mi líbí šedé pokojíčky, ale když jsem to řekla před mužem, dokonce jsem mu kdysi ukazovala v IKEA katalogu krásně sladěný pokojíček (šedá, šedohnědá, bílá), tak se mě zcela vážně zeptal, zda chci, aby dítě mělo deprese hned od narození. :mrgreen: :nevim: Přitom když se k tomu doplní barvy, nebo právě ty přírodní prvky, tak to může být hodně útulné.

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 22.08.18 21:59

Ano rozhodně lepší než vše bílé. Jsou to mrňata tak by to mělo hrát. Taky mě napadla světle modrá. Ale ta světle šedá je úplně top. ;)

Helll
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.08.18 22:03

Holky a toto?

sepru
Kecalka 236 příspěvků 22.08.18 22:05

Já bych taky dala šedou :palec:

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 22.08.18 22:06
@Helll píše:
Holky a toto?

To je supeeeer! Hned se k vám stěhuji :srdce: :hug:

sepru
Kecalka 236 příspěvků 22.08.18 22:08
@Helll píše:
Holky a toto?

No tak to je moooc pěkné :potlesk: … já chci taky takovej pokojík :lol: to by se mi jako malé holce fakt líbilo :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >