Reklama

Jak vymalovat k tapetě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helll
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 22.08.18 21:29
Jak vymalovat k tapetě?

Ahoj holky, dcery si vybraly tuto tapetu na jednu stěnu…

https://www.posters.cz/…pegas-v37766

Jak vymalovat další stěny? Ta teď kde bude tapeta bude volná… Na druhe štěně bude poschodova a pod oknem stoly.. Tento nábytek mám bílý.

Moc děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 22.08.18 21:34

@Helll Určitě bílou. Jinak se jim bude motat hlava. :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 22.08.18 21:38

No nazdar :lol: rozhodne bile

Helll
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 22.08.18 21:39

@Litta
Pořád si nejsem 100% jistá tou tapetou

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 22.08.18 21:42

@Helll Kolik jim je? Jako je to brutál a já bych si to domů nedala, ale jestli se jim to zalíbilo a chcete jim to dopřát, tak však to můžete za pár let (doufejme, že let a ne týdnů :lol: ) předělat. :nevim: Ale už bych k tomu fakt zbytek nechala co nejmírnější. A taky univerzální, až to budete měnit.

Helll
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 22.08.18 21:46

@Litta
Dcery mají 3 a 6… A myslíš, že světle růžová.. Zda se mi když bude bílá stěna a bílá patrovka bude to blbé…

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 22.08.18 21:48

@Helll No to mi právě přijde, že bude moc. Budou si připadat jak zapadlé v cukrové vatě. Ono se jim to na první pohled na obrázku třeba líbí, ale něco jiného je na velké ploše a být tím obklopen. :nevim: Předpokládám, že tam budou mít spoustu hraček a doplňků, ono to nebude bílobílé. Z koní bych doma snesla asi jen tuhle: https://www.posters.cz/…y-kun-v32523 – ale umím si představit, že malým holčičkám už po tom růžovém výběru nic vkusnějšího nevnutíte. :mrgreen:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1726 příspěvků 22.08.18 21:50

@Helll já bych volila taky bílou,protože ta tapeta je prostě nářez! Na druhou stranu,myslím,že holky jsou tak malé,že se jim to bude líbit dlouho. Za 5 let už bych to nedělala. Nakup spíš světle růžové doplňky,jako je povlečení,pol­štáře,nebo přehoz přes postel. Aby to tu postel opticky oddělilo,ale stěny fakt bílé!!!

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 22.08.18 21:52

To budou malé holčičky že jo? Já bych se nebála bílé, šedé. Něco neutrálního. :mavam:

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 22.08.18 21:56

@Ebbi77 Jo, šedá by to hezky utlumila. :palec: Osobně se mi líbí šedé pokojíčky, ale když jsem to řekla před mužem, dokonce jsem mu kdysi ukazovala v IKEA katalogu krásně sladěný pokojíček (šedá, šedohnědá, bílá), tak se mě zcela vážně zeptal, zda chci, aby dítě mělo deprese hned od narození. :mrgreen: :nevim: Přitom když se k tomu doplní barvy, nebo právě ty přírodní prvky, tak to může být hodně útulné.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 22.08.18 21:59

Ano rozhodně lepší než vše bílé. Jsou to mrňata tak by to mělo hrát. Taky mě napadla světle modrá. Ale ta světle šedá je úplně top. ;)

Helll
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 22.08.18 22:03

Holky a toto?

sepru
Kecalka 226 příspěvků 22.08.18 22:05

Já bych taky dala šedou :palec:

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 22.08.18 22:06
@Helll píše:
Holky a toto?

To je supeeeer! Hned se k vám stěhuji :srdce: :hug:

sepru
Kecalka 226 příspěvků 22.08.18 22:08
@Helll píše:
Holky a toto?

No tak to je moooc pěkné :potlesk: … já chci taky takovej pokojík :lol: to by se mi jako malé holce fakt líbilo :dance:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >