Žádanka na sono

85
4.8.15 09:44

Žádanka na sono

Holky chtěla jsem se zeptat mám doma žádanku na sono prsu od 22.5.2015 je stále platná? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
4.8.15 09:51
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.8.15 09:53

@slune ja si myslim, ze uz není :think:

• Citovat
  • Upravit
2346
4.8.15 10:07

@slune tak ja bych řekla, ze jo. mne když dala mudr na gynde zadanku, chvili mi trvalo nez jsem vůbec zavolala a objednala se a protože jsem sla do mamacentra, kde mají fakt hooodne plno, mela jsem termin az za několik mesicu. takze v souctu to bylo skoro pul roku. asi si tam zavolej a optej se, myslim, ze to problém nebude :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16403
4.8.15 10:29

Na mamograf jsem dostala žádanku v lednu a k nim jsem šla v červenci. U dcer jsme taky běžně dostaly žádanku na ultrazvuk št. žlázy, kontrola byla za půl roku a až před tou kontrolou jsme měly zajít na ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14764
4.8.15 10:42

@slune já jsem šla na sono prsu s rok starou žádankou, jen jsem přepsala pojišťovnu. Problém nebyl, ale byla jsem samoplátce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56563
4.8.15 14:42

Je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
5.4.16 20:22

Holky, prosím vás, mám od obvodní vypsanou žádanku na sono - mám problém s hrudní páteří a střílelo mi to do prsu, proto mi dr. napsala pro jistotu i ultrazvuk, že mám chvíli počkat a kdyby to neustalo, tak si tam raději skočit…
Nakonec se situace zlepšila, ale mám nastoupit do nové práce, to už se pak nikam nedostanu, tak jsem si říkala, že to raději obejdu.

Otázka ale zní - můžu na sono prsu i před nebo v době MS? Vím, že se má chodit těsně po, že to pak jde asi všechno lépe vidět, ale já mám možnost jíst leda v době, kdy na den přesně očekávám MS. Tak teď nějak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19070
5.4.16 20:41

@Tate ja na sono prsu sla uz dvakrat a nikdy se me nikdo neptal na MS…takze asi muzes :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
5.4.16 21:01

@Pherenike Ok, děkuju. Aspoň vím, že tam snad nepojedu zbytečně :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama