Reklama

Žádna hra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 20:52
Žádna hra

Dobry den, potrebovala bych se zeptat na nazor ohledne vyvoje své 18 mesicni dcerky. Jde mi o to, ze nijak funkcne si nehraje. Ma ruzne hracky a cely den si jich ani nevsimne, dokud ja si s ni nehraju. Jinak chodi po byte za mnou ale nic konkretniho nedela. Jedine co ji zaujme je lopatka a smetak, pracka a takove veci. Prijde mi to trosku divne v porovnani s jinyma.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 26.07.18 20:56

Malýho v tomhle věku hračky vůbec nezajímaly, koukal co dělám, šoupal židle po bytě, vytahoval mi nádobí z linky apod. To až tak po 2 roce ho začli bavit auta, hračky do vody a nějaké drobnosti.

Huk
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 26.07.18 21:01

Tohle je podle mého normální. Obě moje děti v tomhle věku hračky moc nezajímaly - všechno odevšad vytahat, vykrámovat a hlavně asistovat u všeho, co dělají jiní, včetně záchoda a sprchy. Mladší má tohle období teď a fakt vydrží celý den zdánlivě zevlovat od ničeho k ničemu, u všeho se jen na chvilku zastavit…ale když to sečteš, „udělají“ toho za den fakt dost. Aspoň podle toho bordelu, co po ní za den zůstane.

Limi123
Závislačka 3056 příspěvků 26.07.18 21:03

Je to naprosto normalni a bezne. Ja snad neznam zadne dite tohoto veku, co by si vydrzelo samo hrat s hrackami. Maximalne treba vyhazovat ponozky ze supliku :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 21:28

normalni..... u nas vede jehličí, pivní pul litr a lzicka (venku) a doma víčka pet lahvi , špinavé/ ciste pradlo, boty… hracky nezájem… je zajima jen to co děláme my- proto si hraje kdyz si s ni hraješ a jinak ne :-) to se zlomí, ale az pozdeji… tak at den zapojí do všeho co děláš:-) moje dcera si se mnou i utira zadek????????????

Alušáček
Závislačka 3085 příspěvků 26.07.18 21:47

Je to normální,dcery v tomto věku jen kramařily,chtěly dělat všechno co já,nejraději byly venku,tam je bavilo cokoli,třeba zbirat kamínky,nebo se šťourat klackem v písku.Takove to hraní s hračkami na něco,přišlo myslím až po druhém roce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 22:08

Dekuji za nazory. Je to me prvni a nemam s tim zkusenosti:)

Limi123
Závislačka 3056 příspěvků 26.07.18 22:19
@Anonymní píše:
Dekuji za nazory. Je to me prvni a nemam s tim zkusenosti:)

Jo a pokud jsem v tomhle veku potrebovala syna samostatne zabavit, dala jsem mu do pekace na peceni cocku, k tomu kelimky, lzici, bagrik, nakladacek atp. a to byla jedina cinnost, u ktere jsem si mohla v klidu vypit caj. Sice jsem pak dalsich 10 minut uklizela bordel, ale za ten caj to stalo ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama