Žádost o převod RP a přídavku na dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
edikkladno
Kecalka 191 příspěvků 05.07.11 09:13
Zadost o převod

Ahojte holky,doufam,ze se mate skvele,snad mi nektere z vas poradi. Prestehovala jsem se z Kladna do Brna,ale rodicak a pridavek na dite mi posilaji stale z Kladna a chteji po me pisemne zadost,aby mi to mohli podat do Brna. A ted se ptam,nevite prosim jak ma ta zadost vypadat? Nepsala uz to nektera z vas? Moc dekuji za rady,snad ste me pochopili . Pekny den Edit

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 05.07.11 09:16

Zajdi na SSP (sociálku) v Brně, kam patříš, řekni situaci a oni si to pak vyřídí mezi sebou :wink:

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 05.07.11 09:17

já jsem to udělala tak, že jsem na původní sociálku (stěhovala jsem se z Kroměříže do Prahy) poslala žádost s kopií nového občanského průkazu a oni si to zařídili sami mezi sebou. Šlo to poměrně hladce, akorát ten měsíc převodu se mi zpozdil rodičák o cca 14 dnů, zkus se zeptat úřednic tam, kde původně spadáš, ty by ti měly říct, co všechno potřebuješ a pak už to zařídit…

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 05.07.11 09:32

Ahoj Edi, na Úřadu práce - sociálním odboru dle starého trvalého bydliště mi řekli, že stačí poslat dopis s informací, že jsem změnila trvalý pobyt a kam jsem se přestěhovala a oni si to mezi sebou s mým novým ÚP vyřídí sami. Navíc mi paní doporučila to udělat den po té, co mi přijde rodičák na účet, aby mi další měsíc přišel zase ve stejném termínu bez zpoždění.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >