Žádost.Prosím o radu.

341
10.2.09 21:15

Žádost.Prosím o radu.

Ahojky všem.
Mám takový problém,chodím do školy a tento rok musíme projít i týdenní praxí.Chtěla bych ji vykonávat ve věznici.Musím napsat žádost k rukám ředitele,ale nevím si rady.Nikdy jsem na takové věci nebyla hlavička.Dívala jsem se i na internet,ale většinou tam jsou jen žádosti o ukončení prac. poměru,nebo stavební povolení atd.
Moc Vás prosím o Radu,mooooc děkuji Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
10.2.09 21:38

Já bych to asi zkusila osobně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
10.2.09 21:42

A v čem je problém? Prostě napiš, co chceš a za jakých podmínek a co za to nabízíš. To je celé. Plus adresu na sebe a adresu příjemce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
10.2.09 21:46

Já bych tam osobně hned nechodila, nebo rozhodně ne bez předchozí domluvy :wink: (a to už mi přijde lepší napsat, než telefonovat :wink: )

Do žádosti bych se stručně představila, napsala, co studuji a proč mám zájem o praxi zrovna ve věznici (mmch - mě by to taky zajímalo :wink: ), jak dlouhá by ta praxe měla být a kdy bys ji mohla absolvovat (pokud ji musíš mít třeba nejpozději do června, tak to taky napiš). A v závěru bych je požádala o odpověď, kdy by mohla ta praxe proběhnout - a nezapomeň uvést všechny možné kontakty (mail, telefon). A pokud bude třeba 14 dnů po odeslání té žádosti „ticho po pěšině“, tak bych tam zkusila zavolat, jestli tu žádost dostali a kdy můžeš očekávat odpověď :wink: (ale třeba to nebude potřeba). Jo a myslím, že tu žádost můžeš klidně poslat mailem.

Na tohle žádné formuláře nejsou :wink:

Pracovala jsem nějakou dobu v neziskovce a žádosti o praxe jsme tam taky dostávali - v naprosté většině takto mailem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
11.2.09 09:08

Jestli chceš napíšu ti přesný koncept jak má taková žádost vypadat :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
11.2.09 15:27

Ahoj holky moc děkuji že jste napsaly.

janinkaz-Osobně jsem tam už byla,ale řekli že to musí být písemně.

domi-Studuju veřejno-správní činnost a měli jsme přímo v nabídce věznici.

Sany-Byla by jsi moc hodná.Děkuji.

Zatím moooc děkuji Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama