Zadychávání u běžných činností

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.5.22 15:44

Zadycha ani

Čaute, otázku mám? Jde o moje zadychavani, je teda fakt že jsem teď dost lenivá a nic moc nedělám jen poposedavam bydlím teď u rodičů dělám barák a zatím jsme u mých rodičů nebaví mě tady nic dělat chci už domů ale když už teda něco začnu dělat v tu ránu se po chvilce zadycham jako by mi chyběl kyslík?? Není to vyloženě lapání po dechu ale je to divny

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
346
22.5.22 15:47
@Anonymní píše: Čaute, otázku mám? Jde o moje zadychavani, je teda fakt že jsem teď dost lenivá a nic moc nedělám jen poposedavam bydlím teď u rodičů dělám barák a zatím jsme u mých rodičů nebaví mě tady nic dělat chci už domů ale když už teda něco začnu dělat v tu ránu se po chvilce zadycham jako by mi chyběl kyslík?? Není to vyloženě lapání po dechu ale je to divny

Chybi ti pravidelny pohyb, mas nejspis nulovou fyzicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2652
22.5.22 15:49

Já měla v zimě covid, a pak dvě divné virózy s kašlem a od té doby se zadýchávám taky. Fyzičku mám dobrou. Časem se to zlepší. Dokud nepřijde další viróza :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 15:55

@Lil Kitkatt já měla covid před rokem slabší průběh jsem tlustá bez kondicky

• Citovat
  • Nahlásit
13687
22.5.22 15:57
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt já měla covid před rokem slabší průběh jsem tlustá bez kondicky

A ty se ptáš, proč se zadychavas? Ty nebudeš nejostřejší pastelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 15:59

@Cenarius no tak jsem asi tupá pastelka no… Nevím čím to je nejsem úplně nejtlustší mám 173cm a,88 kg

• Citovat
  • Nahlásit
1577
22.5.22 15:59

Jako co čekáš, když jsi tlustá a bez pohybu? Že tvé tělo bude skákat radostí do stropu, když uděláš krok navíc? :) Buď si nestěžuj, nebo to ber jako impuls ke změně. Teď se zadýcháváš, pak půjdou klouby, vnitřní orgány a nakonec to neutáhne srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26397
22.5.22 16:26
@Anonymní píše:
@Cenarius no tak jsem asi tupá pastelka no… Nevím čím to je nejsem úplně nejtlustší mám 173cm a,88 kg

Morbidně obézní nejsi, ale lehce obézní ano. Sama přiznáváš, že seš líná. Začni se hýbat a pořeš jídelníček a bude to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 16:36

@lleennttiillkkaa no a nemůže to být třeba od plic? Nebo z jídla já teda toho moc přes den nesmím nejím třeba vůbec mastné

• Citovat
  • Nahlásit
145
22.5.22 16:36
@Anonymní píše:
@lleennttiillkkaa no a nemůže to být třeba od plic? Nebo z jídla já teda toho moc přes den nesmím nejím třeba vůbec mastné

Ale jsem kuřák no ale nekouřím moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
22.5.22 16:38
[cit** píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
22.5.22 16:38
@HedusH12 píše:

Obezni kuracka, jejiz obvykly pohyb je poposedavani se pta, proc se zadychava?
Tobe nevadi mit ve triceti 15-20 kg nadvahu a funet pri pohybu jako tank? Vzdyt jsi mlada, mas zivot pred sebou, jak to budes zvladat na tom vasem baraku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21460
22.5.22 16:45

Může to být od psyciky, může to být postcovid, může to být třeba alergické astma teď s pylem, může to být od špatných zad, může to být od kardiologických problémů, může to být od kouření, může to být cokoliv.

Opravdu ti to neřekne internet, ale spíš lékař.

Příspěvek upraven 22.05.22 v 16:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26397
22.5.22 16:45

@HedusH12 Jojo tohle nejím mastné znám. Mám v práci klienta, který už od roku 1958 vůbec nemastí a k obědu si dá řízek, druhý den výpečky, ale on 64 let nemastí.
Prosím tě není to jenom o maštění.
Nevím, co po nás chceš, hulíš, nehejbeš se, tlustá si a divíš se, že funíš jak lokomotiva, při sebemenším pohybu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3202
22.5.22 16:50
@Ou píše:
Může to být od psyciky, může to být postcovid, může to být třeba alergické astma teď s pylem, může to být od špatných zad, může to být od kardiologických problémů, může to být od kouření, může to být cokoliv.

Opravdu ti to neřekne internet, ale spíš lékař.

Příspěvek upraven 22.05.22 v 16:45

Myslím, že tohle je uživatelka, která o pár diskusí vedle opakovaně řeší (léky na) štítnou žlázu. Takže psychika je určitě jedna z variant.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat