Zahuštění UM kaší

2913
3.6.16 10:21

zahuštění UM kaší

Ahojte, chtěla jsem se zeptat zda jste někdo zahušťovali UM rýžovou kaší a jak to udělat?
Malá má 4 měsíce a hrozně blinká pokud nezahustím (máme NUTRITON), ale teď už mi dochází a četla jsem, že je lepší zahustit nemléčnou kaší, ale nevím kolik toho dát a jestli to nevadí v každé dávce, papáme 5×200ml :), děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10975
3.6.16 10:44

Zahušťovala jsem jen večer v poměru 2/1. Klasické mléko jsem jí dělala ze 6ti dávek, takže když jsem kombinovala s kaší, tak byly 4 dávky mléka a dvě kaše. Taky jsem jí na to musela pořídit dudlík s větší dírkou, protože standartní na mléko to neproteklo.
Ale já jí to takhle dávala až od 6m, protože odmítala jíst klasické kaše. V tvém případě nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
3.6.16 10:50

Taky mi malá blinkala, ale vydržely jsme na Nutritonu, když jí dáš do každého jídla rýžovou kaši tak bych se bála, že jí způsobíš zácpu a ještě bude nadměrně přibírat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15024
3.6.16 12:19

Ja jsem zahustovala kasi kazdou flasku s UM. Dcera to jinak proste nevypila. Nejedla nic, byla jsem rada, ze takto aspon neco pije. Delala jsem to od toho 4 mesice. A proste jsem do kazde lahve frkla odmerku kase. Na dceru to vliv nemelo, ma sotva 15 kilo ve 4,5letech. Jen to neproteklo normalnim dudlikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2913
3.6.16 12:45

@tereza12345 aha, takže udělat normální dávku mléka a hodit tam odměrku té kaše? A nebo místo 6 odměrek mléka dát 5 a 1 kaši?

@Dobbyna no já to chci zkusit, kdyby měla bolení, nebo něco tak se vrátím zpět k nutritonu, ale četla jsem, že je lepší zahustit kaší, než cpát ten Nutriton :(, tak chci zkusit :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15024
3.6.16 13:15

@martinkaaa89 ja davala nemlecnou kasi. Takze normalne pocet davek UM a k tomu sem dala kasi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2913
3.6.16 13:38

@tereza12345 děkuji, tak dneska to zkusím :) a jakou jste měla kaši, nevadí když máme mléko bebivita a kaši Hami, nebo Sunarku nemléčnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15024
3.6.16 13:44

Ja davala Bebu a k tomu nejakou nemlecnou kasi, Nestle nebo sunarku. Hami jsem moc nedavala, byly v ni kousky. Pokud to je nemlecna kase, nemel by to byt problem, nebudou se michat dve mlika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
3.6.16 13:51

@martinkaaa89 Já měla mléko Bebivita a dávala kaši stejné značky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama