Zajímavé koníčky tipy

368
29.3.21 22:09

Zajímavé koníčky tipy

Ahojky

Hledám novou zábavu tak me napadlo máte nějaké zajimave koníčky? Popř. Znáte neco co je zajímavé? Prosim o tipy :)
Začínám- známý chová a lihne motyly, a pak je vypouští do přírody

(Ja jsem nudná- brusle, kolo, kniha, hory :D )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
29.3.21 22:22
@sucuba píše:
Ahojky

Hledám novou zábavu tak me napadlo máte nějaké zajimave koníčky? Popř. Znáte neco co je zajímavé? Prosim o tipy :)
Začínám- známý chová a lihne motyly, a pak je vypouští do přírody

(Ja jsem nudná- brusle, kolo, kniha, hory :D )

Záleží, kolik do toho chceš dát peněz-
Ale asi bych zkusila: Zahradnictví-kup si hezké květináče, hezké květiny/rostliny a hezky si tím zutulni byt, Vaření-člověk se má pořád v čem zdokonalovat a máš hodně možností co vařit, Pečení-to stejné jako u vaření, s troškou představivosti si zkus třeba napsat vlastní recept, Učení-zní to nudně, ale já si ráda zajdu do knihovny/knihkupectví a koupím si knihu co mi dá nějaké znalosti a zajímá mě to-chci se o tom prostě dozvědět víc (např. Astronomie, příroda, dějiny, to už záleží na tobě ;) ), Mazlíčci-pokud máš čas a peníze, tak si pořiď mazlíčka-nemusí být finančně nějak náročný, ale dělají radost :D, Vlastní dekorování bytu-nevím, zda bydlíš sama nebo s rodiči, ale můžeš si vytvořit sama dekorace do pokoje/bytu, pokud jsi alespoň trochu kreativní, nemusí to být nic přeplácaného, stačí něco decentní a aby ti to zutulnilo byt, napadá mě toho spousta, ale já už ty koníčky dělám delší dobu a ty asi nechceš něco takového :D takže taak :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10504
29.3.21 22:39

To se přece nedá paušalizovat. Já jsem všeobecně tvůrčí, takže se nevyhýbám žádné ruční práci. Pro někoho by to byla nuda a já jsem spoky, když si zalezu do svého šicího koutku a můžu tvořit a vymýšlet. Stejně tak si ráda přečtu pěknou knížku nebo zajdu na procházku. Třeba u kuklení motýlů bych umřela nudou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 00:08

Myslím, že holky radí dobře. nějaké to paličkování by ti rozšířilo záběr. pak třeba hudební nástroj (trubka? na tu nehraje každý druhý) anebo sběratelství - jeden můj známý sbírá silonky a jiný, ten sbírá všechno…
my jsme chovali šneky, ale nakonec jsme je taky pustili do přírody. nebylo by to ani na svačinku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
30.3.21 06:18

@Sedmnactnulajedna palickovani asi nee, na to jsem ještě hodně mladá :lol: a s tim sbíráním se snazim ted spíše veci třídit a vyhazovat, ci darovat, takze sbirat nejake harampadi vazne nechci :))… hodne lidí dělá geocaching, tak planuju, ze zkusím tohle, ale taky se to za spatneho pocasi dělat nedá, že :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 07:19

Nevím proč bys měla být na palickovani mladá, u nás to dělá každá druhá. :lol:
A ad sbírání, nemusí to být nic velkého, my měli na gymplu období, kdy jsme skoro všichni sbírali sáčky od čaje. Jako ty obalove, ne použité :lol: měli jsme na to desky, nedávno jsem je našla a do teď to naprosto fantasticky voní.
A ségra třeba vyráběla šperky (náušnice, nahrdelniky), pletla z pedigu, tvaruje z moduritu (aspoň doufám že se to tak jmenuje).
Já mám zvířata, to mi stačí a na víc ani nemám pak kapacitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
30.3.21 08:27

@Lily-of-the-valley mám taky zvíře, ale i tak mi chybi to "něco " :)) navíc starý barák, takze tady muzu něco dělat i venku, pokud bych byla v karanténě :lol: jinak mi prostě přijde, ze přijdu domů, navarim, uklidim a zase od práce, i kdyz je tam to zvíře a obcas zajdu na ty brusle a kolo, ze to je porad tosame a nemam, na co bych se tesila, az priletim domu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
30.3.21 08:41

Opravuju starej nábytek. Kupuju po bazarech různý starý zajímavý skříňky a dělám z nich nový, renovuju starý obrazový rámy. Investice malá a ještě se mi při prodeji vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 10:39

@sucuba tak je rozdíl mít zvíře a mít zvíře jako koníčka… Mám koně, to je koníček jak prase :D, člověk se v tom pořád vzdělává po všech stránkách. Rozhodně se nemusím bát, že bych věděla vše.
A pak mám psy, ale ty nijak extra necvicim, ty máme jako společníky a kdybych měla jen je a s tím přístupem, tak to neberu jako koníčka. Kdybych se ale chtěla vrhnout na psi sporty, tak to je jiná… nemyslím, že by procházka se psem se dala brát jako koníček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 10:41

A k tomu starýmu baráku. Já vloni, když přišel covid, začala trochu víc vnímat naší zahradu, začala jsem pěstovat zeleninu. A to mě taky baví. Což je dost paradoxní, protože jsem nikdy neměla žádnou vnitřní kytku, která by přežila měsíc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
30.3.21 22:23

Šiju, háčkuju, pletu :mrgreen: nic nevšedního…
tvořím ráda všechno možný :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
30.3.21 22:39

Sérioví vrazi 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 22:44

@cascades a znáš opravdové zločiny? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
30.3.21 22:50

@Lily-of-the-valley Znám, ale ještě jsem jejich kanál nenavštívila. Mám strach, že tam budou mít bludy o Tedovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 22:53

@cascades tak ten díl můžeš přeskočit ;) zkus to, mně se u toho dobře uklízí a tak, ale nejsem žádný znalec, pro me to jsou novoty. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat