Zajímavé zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 15:56
Zajímavé zaměstnání

Ahoj všem,
pracuji ve státní správě a po mnoha letech jsem zjistila, že mě ubiji nejen práce, ale i kolektiv, který není moc fajn.
Hledám nějakou zajímavou práci, mám vysokou školu.
Co třeba vy děláte, čím se zabýváte?
Klidně i anonymně.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:01

Já pracuji v domově důchodců jako sociální pracovnice (taky je třeba min. vyšší odborné vzdělání). Je to papírování, ale taky hodně jednání s lidmi - s rodinama, ale především s klienty. A to je na tom to nejkrásnější. Je to velký pocit smysluplnosti, když je starý člověk vděčný i za to, že ho držíte za ruku nebo mu koupíte „pomádu na rty“ (to po mně nedávno chtěla jednu paní a měla slzy v očích, když jsem jí ji koupila). Navíc je práce různorodá, nesedíme pořád v kanceláři, ale jak jsem psala - chodíme mezi klienty, jezdíme ven - na „šetření“ apod. Neměnila bych, i když mě to tady občas dost štve. A jsme babinec. Jediný chlap v týmu soc. pracovníků nám bude odcházet, už nás slípky asi nedal :-D Ale není to zase tak hrozný, ten náš babinec : )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:09
@Anonymní píše:
Já pracuji v domově důchodců jako sociální pracovnice (taky je třeba min. vyšší odborné vzdělání). Je to papírování, ale taky hodně jednání s lidmi - s rodinama, ale především s klienty. A to je na tom to nejkrásnější. Je to velký pocit smysluplnosti, když je starý člověk vděčný i za to, že ho držíte za ruku nebo mu koupíte „pomádu na rty“ (to po mně nedávno chtěla jednu paní a měla slzy v očích, když jsem jí ji koupila). Navíc je práce různorodá, nesedíme pořád v kanceláři, ale jak jsem psala - chodíme mezi klienty, jezdíme ven - na „šetření“ apod. Neměnila bych, i když mě to tady občas dost štve. A jsme babinec. Jediný chlap v týmu soc. pracovníků nám bude odcházet, už nás slípky asi nedal :-D Ale není to zase tak hrozný, ten náš babinec : )

Zakladatelka
Moc děkuji.
Tak moc závidím, že práce baví. A hlavně ten prima kolektiv..

astoret
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 31.07.19 16:17

Ahoj, pracují v zahraničí pro jednu velkou mezinárodní firmu, co má pobočky různě po světě. Koordinují eventove akce a dělám projektového manažera. Práce mě baví, mám svůj tým, realizují projekty, plánují eventove akce, kongresy, vyhledávání pro ně lokality, cestují po světě, momentálně ne, zkrátila jsem si úvazek a teď moc necestují, mám malé dítě, ale zas pak omezene, ale začnu. Je to velmi různorodá práce, potkáváme plno zajímavých lidí, plus administrace s tím spojena, práce s médii, logistika apod.

V Praze jsem dělala něco podobné, organizace konferenci, koncertu, festivalu, guest service, produkci, tady se mi to tak hezky vše propojilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:22

Pracovala jsem pred detmi jako recepcni ve velkem hotelu. Kdyz jsem jeste studovala, byla to moje vysněná prace. Po sesti letech jsem ale byla z lidí otravena a vyhorela. Lituju, ze jsem jsem se dala na karieru v cestovnim ruchu. Az tak po tricitce jsem zjistila, co by me bavilo :roll: Kdybych se mohla znovu rozhodnout, sla bych do zdravotnictví. Vybrala bych si treba zubni hygienu, nebo nejakou instrumentarku, laborantku nebo tak neco..

Kfětoslava
Závislačka 3174 příspěvků 31.07.19 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
pracuji ve státní správě a po mnoha letech jsem zjistila, že mě ubiji nejen práce, ale i kolektiv, který není moc fajn.
Hledám nějakou zajímavou práci, mám vysokou školu.
Co třeba vy děláte, čím se zabýváte?
Klidně i anonymně.

Jdi do sociálních služeb.

astoret
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 31.07.19 16:25
@Anonymní píše:
Pracovala jsem pred detmi jako recepcni ve velkem hotelu. Kdyz jsem jeste studovala, byla to moje vysněná prace. Po sesti letech jsem ale byla z lidí otravena a vyhorela. Lituju, ze jsem jsem se dala na karieru v cestovnim ruchu. Az tak po tricitce jsem zjistila, co by me bavilo :roll: Kdybych se mohla znovu rozhodnout, sla bych do zdravotnictví. Vybrala bych si treba zubni hygienu, nebo nejakou instrumentarku, laborantku nebo tak neco..

Tak si udělej školu, vždyť to můžeš změnit, zrovna tohle teď studuje kamarádka, lze to i dálkové či večerní škola, za 3 roky máš diplom na VOŠ a můžeš v tom pracovat, ona už sehnala místo teď po ukončeném druhaku jako asistentka..vem to do svých rukou..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:31

Jsem ergoterapeutka v rehabilitačním ústavu a jsem moc spokojená.

sediza
Závislačka 2796 příspěvků 31.07.19 16:33
@astoret píše:
Tak si udělej školu, vždyť to můžeš změnit, zrovna tohle teď studuje kamarádka, lze to i dálkové či večerní škola, za 3 roky máš diplom na VOŠ a můžeš v tom pracovat, ona už sehnala místo teď po ukončeném druhaku jako asistentka..vem to do svých rukou..

Kurz zubni instrumentarky je hotovy za chvilku. Je to mnohem jednodussi nez dentalni hygiena.

Lynette
Echt Kelišová 8857 příspěvků 31.07.19 18:10

Jsem učitelka na střední škole a tu práci miluju. Každý den se něco naučím, každý den je výzvou, každý den přináší nové krásné zážitky. Kolektiv super, žáci super. Je to velká radost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 18:29

Dělala jsem roky v CA konzultantku pro firmy. Zajišťovala jsem jim cestovní služby ke služebním cestám. Jestli se budu vracet po další mateřské ke stejné práci nevím. Je to dost časově náročné. Člověk musí počítat s tím, že mu najednou někdo zavolá ve dvě v noci z jiného časového pásma, protože mu zrovna uletělo letadlo apod.

aleeenka
Stálice 83 příspěvků 04.08.19 08:18

Pracuji jako vychovatelka v ŠD a asistentka pedagoga na 1. stupni ZŠ. Obe pozice mne moc bavi. Neni to nudna prace s papiry. Asistentska pozice me posouva, protoze vidim, jak pracuje zkuseny ucitel, ucim se nove metody atd. V druzine mam vsechno na povel ja, nikdo mi do toho nekeca :lol: coz mi hodne vyhovuje. Je to jeden z duvodu, proc bych nechtela pracovat ve firme, pravdepodobne bych vzdycky mela nejakeho manazera, ktery by mi do vseho kecal. Moje vysnena prace je sice jina, ale pracuji na tom, aby se mi brzy vyplnila a ja mohla pracovat jako logopedka. Zatim si od zari budu delat kurz logopedicke asistentky, takze se k logopedii aspon trochu priblizim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 08:37

Po 20 letech v kolosu korporátních firem budu od září nastupovat ve škole jako asistent pedagoga. Restart byl už nutností z důvodu totálního vyhoření… Pls anonym

Váš příspěvek
Reklama