Zajištění dvířek a šuplíků

29
13.1.05 15:13

Zajištění dvířek a šuplíků

Ahoj holky, mám k vám dotaz ohledně zajištění dvířek skříní a šuplíků. Máme doma skoro roční „všetečku“, která vleze všude, kde není pořádný zámek nebo zábrana. I když máme doma skoro vše zajištěné, nikdy to nejde na 100%. Pořád nám zůstává pár skříněk v kuchyni a v obýváku, které nejsou na zámek a jsou pro Terezku samozřejmě největším lákadlem. V železářství nám řekli, že se nic na zajištění nevyrábí, ale já mám pocit, že jsem kdysi v nějakém televizním pořadu něco na ten způsob viděla. Bohužel si už nevzpomínám kdy a jak to přesně vypadalo.
Namáte nějaký nápad? Nebo jak jste to řešily vy doma?
Moc děkuji, Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71
13.1.05 15:30

Ahoj Matýsku,

zeptám se kamarádky, protože oni mají na dveřích od obývací stěny zajištění z umělé hmoty. Je to ve tvaru U, to je prostrčené úchytkama a příčně se dosazuje tyčka, která to U drží pohromadě.
Jinak bych typovala drogerii DM, v oddělení výživy a doplňků pro děti, možná OBI nebo Kaufland.
Zatím se měj moc hezky i s Vaší „Všetečkou“
Iva a Michael 33tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
13.1.05 15:37

Ahoj Martino,
moje kamarádka to řešila magnety, které její manža nainstaloval do skříněk. Byly dost silné a na otevření skříněk byla opravdu potřeba síla.
Vyřešte problém ke spokojenosti a pozdravuj malou průzkumnici
Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
13.1.05 15:51

Viděla jsem to v nějakém televizním pořadu - západky, které se namontovaly zevnitř skříněk a pak to šlo otevřít jedině magnetem, který tu západku nadzvednul a odjistil tak dvířka. Prý se to dá dodatečně dokoupit v kuchyňských studiích, ale zatím jsem se po nich nepídila, takže fakt nevím. Akorát musíš mít ten magnet při ruce, stejně jako klíček na vytahování záslepek ze zásuvek.

• Nahlásit
  • Citovat
wej
579
13.1.05 17:03

Ahoj,
tu pojistku na skříňku má třeba www.rumburak.cz - bezpečnostní pomůcky, a u nás v dětském obchodě to mají od firmy chicco.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
wej
579
13.1.05 17:10

Teď koukám, že tady to je také od Chiica :oops: Já jsem viděla ty pomůcky i jinde, ale teď si nemůžu vzpomenout kde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
13.1.05 19:36

ahoj Martino,
my koupili v Ikea takové zarážky proti otvírání šuplíků a skříněk a 7 ks stálo kolem 75 kč.
Něco podobného jde koupit skoro v každém kutilském marketu typu OBI, Baumax…
Přejeme mnoho štěstí Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
13.1.05 22:49

Ahoj holky, moc děkuji za odpovědi. Teď už aspoň víme, kde se dívat. A to co nejdřív, protože dnes odpoledne jsem několikrát seděla před skříňkami, zádama držela šuplíky a rukama dvířka a dítě moje milované tahalo za úchytky, vztekalo se a křičelo na mě „dej, dej, dej a ne, ne, ne“. Prostě idylka.
děkuji, Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
14.1.05 05:26

Matýsku, my jsme dřív bydleli v pronajatém bytě, kde jsme prostě nemohli do kuchyňské linky a šuplíku nic navrtávat a montovat. Tak jsme to vyřešili jednoduše…silnou industriální lepenkou. Sice to moc hezky nevypadalo, ale fungovalo to. Na těch pár měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
2.10.15 11:42

Zdravim. nemate prosim odkaz na ty zarazky v ikei? nemuzu to najit diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
5.10.15 14:35
  • Nahlásit