Zakrok prsa byly jste?

Anonymní
31.5.18 14:07

zakrok prsa byly jste?

Ahojky holky muzete mi napsat byla jste nektera a muzete me uklidnit? nemyslim plastiku…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24957
31.5.18 14:13

A co teda myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 14:14

Myslim ze neco v nem neco nezhoubneho a vyndani

• Citovat
  • Nahlásit
31.5.18 14:19

Nezhoubné věci se většinou nevyndavají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 14:20

Me to doporucili, biopsie je ok

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 14:28

Holky nikdo tady takovy fakt neni?

• Citovat
  • Nahlásit
562
31.5.18 15:07
@Anonymní píše:
Holky nikdo tady takovy fakt neni?

Tak napiš pořádně o co ti jde? Našla sis bulku v prsu? Nebo nějaká cysta? Může jít o nádor a nemusí. Může být zhoubný a nemusí. Je milion možnosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 15:09

Nasli mi to na mamografu udelali biopsii tak je v poradku ale radi se toho zbavit

• Citovat
  • Nahlásit
20689
31.5.18 15:12
@Anonymní píše:
Nasli mi to na mamografu udelali biopsii tak je v poradku ale radi se toho zbavit

A co ti presne nasli, jak je to velke a co presne doporucili? Tezko ti poradit, kdyz nenapises dostatek informaci. Kdyztak muzes do SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 15:19

Napsala jsem ti

• Citovat
  • Nahlásit
313
31.5.18 19:47
@Anonymní píše:
Ahojky holky muzete mi napsat byla jste nektera a muzete me uklidnit? nemyslim plastiku…

Mám nezhoubny a nechali to na mě, zda to chci nechat vytáhnout nebo ne. Původně jsem chtěla jít a měla i dva termíny na zákrok, ale kvůli nemocem jsem nesla a pak si to po čase rozmyslela. Byla jsem po půl roce od biopsie na utz a bulka se zmenšila, tak jsem se rozhodla ze zbytečně nebudu zasahovat do těla, protože je dost případu kdy se po vyjmutí objeví bulky další, ne-li víc bulek. Nechám se pravidelně sledovat a stejně mám v plánu si v budoucnu spravit prsa, tak to vezmu vše jednou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 20:11

@n_hehe diky

• Citovat
  • Nahlásit
313
31.5.18 20:40
@Anonymní píše:
@n_hehe diky

Kdyby jsi chtěla tak napis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20689
1.6.18 13:43
@Anonymní píše:
Napsala jsem ti

nemuzu ti odpovědět, zablokovala sis me, zrejme omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20689
1.6.18 13:48

Snad tedy nebude vadit, kdzy to vlozim sem.
Zmeny podobne tem, ktere zachytili ted. To je ale teorie, ja nevim, jak tvůj nalez vypada, ani jak je velky, bez toho, je všechno, co pisu, jen teorie. Ale mela bys vic verit tem, kteří tvůj zdravotni stav znaji. Ptat se na netu na takovou věc laiku, je zbytecne, nic rozumného se nedozvis, akorat budes vic a vic ve stresu.
Takze, ver svému lekari, nech to vyndat a prestan se desit necim, co pravdepdobne nenastane. Z operace nemá radost nikdo, ale propadat panice je zbytecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama