Zakrsli kralik

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
new
2347
20.9.21 13:52

Zakrsli kralik

Ahoj, mame kralicka 0,5roku vc. komplet vybaveni.Syn ho dostal od babicky, ale diky zajmovym krouzkum a skole na nej nezbyva cas. Nevite, kam kralika v takove situaci dat? Popr. nemel by nekdo z vas zajem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26130
20.9.21 13:56

No budeš muset napsat minimálně odkud jsi. Ale zkusila bych přes nějaké skupinky na fb (idealne místní), kde se shromažďují chovatele nebo na klasickém bazaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
20.9.21 13:58
@new píše:
diky zajmovym krouzkum a skole na nej nezbyva cas

Pokud nemá tvoje dítě 20 minut denně volných, měla bys zásadně přehodnotit jeho program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8655
20.9.21 14:25

@MrsNorris to spis prestalo zvire kluka bavit no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
20.9.21 14:34
@Tarjei píše:
@MrsNorris to spis prestalo zvire kluka bavit no..

Tak snad ho za pár desítek let nepřestane bavit i stará matka, se kterou už není moc legrace a vyžaduje péči.
Super lekce do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10751
20.9.21 14:42
@MrsNorris píše:
Pokud nemá tvoje dítě 20 minut denně volných, měla bys zásadně přehodnotit jeho program.

Tak vypadá líp když „časově nezvládá“ než že „na něj úplně ser*e“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33090
20.9.21 14:46

@new vím kde můžeš požádat o pomoc s nalezením domova, organizace je v Praze. Vím, kde můžeš nabídnout, že králíčka darujete. Můžu předat kontakt, ale zařídit si to musíte sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9047
20.9.21 14:48

@new prosím, zkus si zopaknout první stupeň, český jazyk, třeba se synem. Zakrslá žena, zakrslý muž, zakrslé dítě… zakrsli králík, myslíš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
20.9.21 14:50

Odkud jste? Ujali bychom se ho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5090
20.9.21 15:05
@MrsNorris píše:

Králík potřebuje podstatně více času, než 20 minut denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8655
20.9.21 15:48

@MrsNorris Ja tomuhle nerozumim. Uz jako dite jsem citila za zvirata zodpovednost. Pamatuju si, ze mi utekla po ranu harava cuba na sidlaku. Ja v nocni kosili, myslela jsem, ze jen vylezu, ona se parkrat vycura a jdem domu. No ne, no..tak jsem v nocni kosili behala mezi barakama, az jsem tu potvoru chytila. Ale uznavam, ja jsem divna a vzdycky jsem byla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat