Zalehnutí ucha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1681
29.10.21 10:49

Zalehnutí ucha

Maminky,
máte zkušenosti se zalehnutím ucha od rýmy? Mám to od neděle, dnes pátek. Od dr.jsem dostala atb na vleklý zánět průdušek, na ORL mi uši propláchla a sdělila, že mám v tom zalehnutém počínající zánět. Dala mi ještě cezeru a mám si kapat nosní kapky. Je to hrozně protivné, slyším víc svůj hlas a obecně na to ucho méně. Setkaly jste se s tím a jak dlouho trvalo, než došlo k nějakému zlepšení? :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36094
29.10.21 14:28

Trpím na to, mívám časté záněty Eustachovy trubice, se kterým se pojí i zalehnutí v uších. Když to jinak nejde, dostanu ATB taková, že zaberou i na to zalehnutí. Zlepseni by mělo být maximálně za 48 hodin brání ATB.
Ale hlavně se starám o prevenci, bez čepice nebo čelenky chodím jen krátkou část roku, v horkém létě. Jinak si dávám pozor na nafoukani do uší i prach.

Odhlenění, řešit hned mírnou rýmu kvalitním nosním sprejem a Sinupretem, případně hned ze začátku Pamycon, ATB kapky do nosu a uší.

Dále jsou vhodné Hauffovy koupele, to si vygoogli. A smrkat se musí opatrně, každá dírka zvlášť, aby nedošlo k zavrati ze změny tlaku v uších.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1681
29.10.21 16:31

@Pears206 dostala jsem Doxyhexal, prý jsou i na ušní záněty. Beru je od úterý večer, zlepšení bohužel ještě žádné :think: Prý na to zabírají kortikoidy. Sestra to měla dva měsíce 8o než to povolilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat