Zámečnická práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.5.22 10:37

Zámečnická práce

Dobrý den, chtěl by jsem se dotazat zda někdo nemáte známého, kamaráda, manžela, kohokoliv kdo vykonával někdy zámečníka.

Ptám se z důvodu že se mi naskytla dobrá pracovní nabídka na pozici zámečníka, já mám vystudovány bohužel uplně jiný obor a školu.

U pozice zámečníka je potřeba orientace ve výkresové dokumentaci, a to je to co mi chybí, a proto se ptám, je to nějaké težké? Dá se to naučit pokud by jsem tam přišel jako někdo kdo kdo ve vykresove dokumentaci nema znalosti? Nemam problem se ucit novym vecem, rad se naucim cokoliv. A proto by jsem potreboval aby se vyjadril nekdo kdo s tim ma zkusenosti.. A dokaze mi rict zda se bez toho obejdu a dokazu se to naucit primo v praci, a nebo to jednoduse je velky problem, mám praxy s tmelením, nytovanim, vrtanim, atd.. Diky za odpovedi.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6725
20.5.22 10:50
@Richard321 píše:
Dobrý den, chtěl by jsem se dotazat zda někdo nemáte známého, kamaráda, manžela, kohokoliv kdo vykonával někdy zámečníka.

Ptám se z důvodu že se mi naskytla dobrá pracovní nabídka na pozici zámečníka, já mám vystudovány bohužel uplně jiný obor a školu.

U pozice zámečníka je potřeba orientace ve výkresové dokumentaci, a to je to co mi chybí, a proto se ptám, je to nějaké težké? Dá se to naučit pokud by jsem tam přišel jako někdo kdo kdo ve vykresove dokumentaci nema znalosti? Nemam problem se ucit novym vecem, rad se naucim cokoliv. A proto by jsem potreboval aby se vyjadril nekdo kdo s tim ma zkusenosti.. A dokaze mi rict zda se bez toho obejdu a dokazu se to naucit primo v praci, a nebo to jednoduse je velky problem, mám praxy s tmelením, nytovanim, vrtanim, atd.. Diky za odpovedi.. :)

Ja jsem laik, ale tezko si predstavuji, ze zamecnika muze delat klidne treba kuchar nebo ucetni 8o proto se ten obor asi studuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5065
20.5.22 10:57

V první řadě bych se spíše zajímal zda máš všechny svařečské zkoušky a zda to umíš. Čtení výkresů buď v hlavě máš anebo ne. Nic mezi tím není. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
20.5.22 10:59

Samozřejmě záleží, zda bys šel dělat ke kamarádovi, který by věděl, která bije a vše tě při práci učil, nebo zda máš v úmyslu podvést zaměstnavatele tím, že mu budeš tvrdit, že s výkonem té práce nemáš problém. Moc informací pro rady jsi nám neposkytl. Každopádně číst výkresovou dokumentaci neznamená jen, že dokážeš u obrázku obdélníku zjistit, jak je široký a dlouhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.22 11:02

Zamečnik

Ono takhle, ja uz jsem zamecnika vykonaval rok jako praci, ale to bylo bez vykresove dokumentace prave, takze praxy nejakou uz mam, a zkusenost dobra, jelikoz mi to slo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 11:07

Bývalý pracoval jako zámečník pred lety, vyucen byl na úplně neco jineho.

• Citovat
  • Nahlásit
920
20.5.22 11:12

Pokud se na takovou věc ptáš na emiminu, nedokážeš ani popsat, co by to vlastně mělo být za práci (zámečnické práce je asi tak stejně konkrétní, jako počítačové práce), tak se raději na samostatnou činnost podle výkresové dokumentace vykašli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
20.5.22 12:00

Můžeš dělat i zámečníka na volné noze, ale bacha na policajty :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13338
20.5.22 17:18
@Richard321 píše:
Ono takhle, ja uz jsem zamecnika vykonaval rok jako praci, ale to bylo bez vykresove dokumentace prave, takze praxy nejakou uz mam, a zkusenost dobra, jelikoz mi to slo.

Tak z výkresové dokumentace poznáš přesně to co máš vyrobit. Tam nemáš moc co vymýšlet. Na netu jich najdeš mraky, tak se do nich podívej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat