Zaměstnání USA

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.12.21 10:12

Zaměstnání USA

Ahoj/dobrý den,

chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s prací v USA přes agenturu. Ráda bych nalezla v Kalifornii zaměstnání a ubytování. Pokud to dobře půjde, tak mám i v plánu se tak odstěhovat. Má někdo zkušenost s nějakou agenturou, která zařizuje zaměstnavatele, víza, ubytování a vše potřebné? Popřípadě si ráda poslechnu váš příběh, jak jste s prací v USA začínali. Je mi 25let, angličtinu mám lehce pokročilou, ale rychle se učím.
Vím, že to není úplně lehké, ale za svým snem si stojím. Prosím pouze osobní zkušenost, žádné jedna paní povídala. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13293
3.12.21 11:18

Očkování na COVid máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 13:31

@Cenarius samozřejmě :)

• Citovat
  • Nahlásit
1771
3.12.21 13:58

Pracovala jsem tam kdysi před 20 lety. Dnes je to určitě už vše jiné, i tehdy ty změny byly dost intenzivní co se práce a ubytování týkalo. Jeden tok bylo ubytko levné s druhý rok se nedalo sehnat a podobně i s prací.
A navíc jsem nebyla v Kalifornii, ale v NY. Nicméně tě podpořím, že každá zkušenost je výborná a počítá se, já díky tomu pobytu získala potom práci tady v ČR. A mám slušnou kariéru. Obohatilo mne to i lidsky, jiná kultura, jiný způsob výchovy, jiný přístup ke spoustě věcem. Získala jsem nové přátele. Celkově moc ráda vzpomínám.
Jediné, co bylo překvapivé, tak stesk po domově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat