Reklama

Zaměstnat lidi ve fabrice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 11:35
Zaměstnat lidi ve fabrice

Jsem obyčejný živnostník osvc, dělám stavební práce
Mám lidi na smlouvu jenže teď pro ne nemám práci
Nevíte někdo jestli je můžu nabízet do fabrik jako operátori výroby?
Nebo musím být personalni agentura?

Reklama

Reakce:

švadlenka Eliška
Kecalka 160 příspěvků 05.04.18 11:52

Dnes má někdo stavební dělníky a nemá pro ně práci? Dnes někdo chce pracovat pro někoho kdo pro něho nemá práci ve chvíli kdy se na všechny zedníky čeká i čtvrt roku?
Dáváme šičkám okolo 20 000kč čistého a necháváme je pracovat z domu jen aby nám neutekly do fabriky a ty je ta chceš sám posílat?

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 05.04.18 11:55
@švadlenka Eliška píše:
Dnes má někdo stavební dělníky a nemá pro ně práci? Dnes někdo chce pracovat pro někoho kdo pro něho nemá práci ve chvíli kdy se na všechny zedníky čeká i čtvrt roku?
Dáváme šičkám okolo 20 000kč čistého a necháváme je pracovat z domu jen aby nám neutekly do fabriky a ty je ta chceš sám posílat?

Ty jo, se k tobě půjdu zaměstnat :lol:

zuza92
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 05.04.18 12:02

Myslim, že určitě vaši zaměstanci maji smlouvu na nějaký výkon práce. A ty jsi jako zaměstnavatel…pochy­buji, že je můžeš jen tak poslat někam jinam. Ale třeba špatně chápu dotaz :nevim:

švadlenka Eliška
Kecalka 160 příspěvků 05.04.18 12:07
@Tunrida píše:
Ty jo, se k tobě půjdu zaměstnat :lol:

Jako nedávno mi utekla jedna šička a šla dělat do trafiky. říkala že má stejnou mzdu a méně náročnou práci. :nevim:

švadlenka Eliška
Kecalka 160 příspěvků 05.04.18 12:09
@zuza92 píše:
Myslim, že určitě vaši zaměstanci maji smlouvu na nějaký výkon práce. A ty jsi jako zaměstnavatel…pochy­buji, že je můžeš jen tak poslat někam jinam. Ale třeba špatně chápu dotaz :nevim:

přesně tak, pouze s jejich souhlasem a dodatkem ke smlouvě.

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 05.04.18 13:10

Agentury musí splňovat poměrně přísnou legislativu, takže ne, nejde to.
leda jako nějakou levotu, domluvit se s nějakým známým ve firmě, ale nechtěj vidět ty milionové pokuty, co za to jsou.

prostě propustit nebo nechat doma na překážkách.

Vilouš
Nováček 1 příspěvek 05.04.18 22:17
Jak nejlépe oslovit zaměstnavatele s tím, co umíte

Nejlepší místo, kde sebe samotného představit s tím, co umíte, jaké a s čím, kde máte zkušenosti, jazyk apod. jsem našel na internetu.
Jedná se o umístění svého profilu do profesní oblasti, kde se cítíte být nejlepší a sledovat, kdo se o vás začne zajímat. Profil a všechny údaje opravdu doporučuji vyplnit popravdě. Raději bych si na nic nehrál. Fakt se mi po několika dnech ozvalo pár firem a zajímali je moje zkušenosti ve stavebnictví. Těch firem samozřejmě bylo hodně, ale nejsem chobotnice, tak jsem musel vybrat jen jednu. Svůj profil si pořád udržuju a pořád mi xhodí nabídky. Tak doporučuji známe. Možná z toho muže vytěžovat někdo, kdo zprostředkovává práci jiným. Jestli máte zájem, tak navštivte ******* Přeju fakt hodně nabídek. :D :D

edit admin: smazán odkaz

@Anonymní píše:
Jsem obyčejný živnostník osvc, dělám stavební práce
Mám lidi na smlouvu jenže teď pro ne nemám práci
Nevíte někdo jestli je můžu nabízet do fabrik jako operátori výroby?
Nebo musím být personalni agentura?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama